İlgili Faliyetler

Yaşam alanlarının doğru bir şekilde aydınlatabilmesi gerekir. Işığın insan gözünü rahatsız etmeyecek seviyede tutulması önemlidir. Hem evlerde hem işyerlerinde, ışığın insan sağlığına zarar vermeyecek düzeyde lamba sistemlerinde kullanılması için teknolojiden faydalanılır. Özellikle led aydınlatma sistemleri bu konuda farklılık yaratan özgün tasarımlardan oluşur. İnsanların güven içinde kullandığı bu lamba sistemleri teknolojik yenilikler ile birlikte hayatın her alanında boy göstermektedir. Güvenilir ve konforlu bir kullanım imkânı sunmasının yanı sıra enerji tüketiminin kısıtlanmasında önemli rol oynamaktadır. Kullanım alanlarına göre pek çok led lamba çeşidi bulunmaktadır.

Led Aydınlatma Çeşitleri

Yaşam standardını yükseltebilecek konforu sunan led lambalar, uygun çevre koşulları düşünülerek farklı türlerde üretilmiştir. En çok tercih edilenler arasında rüstik red ampul çeşitleri yer almaktadır. İç mekân tasarımlarında şık bir görüntü sunan rüstik ampuller, mekân sahiplerinin sıklıkla tercih ettiği bir ürün grubudur. Avize modellerinin yanı sıra tahta kirişlere bağlanabilen tekli modelleri de bulunmaktadır.

Led floresan aydınlatma seçenekleri de sıkça tercih edilen bir ürün grubudur. Genellikle simit floresanlar ve tüp floresanlar kullanılmaktadır. İki modeli de işyerlerinde kullanmak mümkündür. Ayrıca evin her bölgesinde verim alınabilecek bir düzeyde kullanılabilmektedir. Enerji tüketimini düşüren led modellerine olan ilgi büyüktür.

Çevre aydınlatması için kullanılan led sistemlerinde sokak armatürleri ve projektörler öne çıkmaktadır. Çevre led aydınlatma amacıyla tercih edilen bu modeller, sokak ve caddeleri yeterli seviyede aydınlatabilmektedir. Kullanım çeşitleri kişinin talebine göre farklılık gösterebilir. Garajlarda, havuzlarda, konser ve etkinliklerde çevre aydınlatmasında rahatlıkla kullanılabilir.

Makine aydınlatma armatürleri ise özgün tasarımlardan oluşan modelleri içermektedir. Boya makinesi, ince kasa kalite kontrol, lineer kalite kontrol, şardon makine aydınlatma gibi farklı türleri bulunmaktadır.

Yaşamın ihtiyaç duyulan her alanında kullanım kolaylığı sağlayan led aydınlatma ürünleri, tasarımsal zenginliklerinin getirdiği estetik görünümleri ile yoğun talep görmeye devam etmektedir.

Led Aydınlatma Fiyatları

Sitemizde bulunan led aydınlatma modellerine ilişkin led aydınlatma fiyatları hakkında fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Fiyat bilgisi ile ilgili bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Fiyat politikamızdaki müşteri odaklı politikayı ürün portföyümüze yansıtmakta, müşteri memnuniyet düzeyini yüksek tutmaya gayret göstermekteyiz.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!