LED ampuller diğer ampul çeşitlerine göre daha uzun ömürlü olduğundan çok tercih edilen aydınlatma ürünleri arasında yer alır. Son teknolojiye göre üretilen LED ampuller, kişilerin gereksinim duyduğu aydınlatma ihtiyacını en iyi şekilde karşılar. Birçok çeşidi bulunan LED ampuller, birçok yerde kullanım kolaylığı sunmaktadır. LED ampulleri, değişik ölçülerde ve boyutlarda güçlü performans gösteren çeşitleri mevcuttur.

led ampuller

Çok fazla çeşidin ve seçeneğin arasında kullanılacak alana uygun modelleri bulunması mümkündür. LED ampullerinin renk çeşitleri; sıcak beyaz, parlak beyaz, doğal beyaz, gün ışığı olmak üzere birçok renkte üretilirler. Uygun fiyatlı LED ampuller; evlerde, kütüphanelerde, kafe ve restoranlarda, çalışma odalarında, hastanelerde, ofis ve iş yerlerinde, sanayi tesislerinde, kullanıma uygundur.

LED Ampul Çeşitleri

LED ampullerin watt özelliğine, renk sıcaklığına, ışık yayılımına ve verimliliğine uygun şekilde farklı çeşitleri mevcuttur. LED ampullerinin bağlantısı ve kullanımı oldukça kolaydır. Sıcaklık değişimine ve titreşime karşı dayanıklı olan LED ampuller, açık alanlarda da tercih edilebilir. LED ampul çeşitleri, ışığı eşit verimlilikte kullanabilmesini sağlayan özelliğe sahiptir.

Göze ve çevreye zararlı ışın ve ısı yaymazlar. Kullanıcıların gereksinimlerini karşılamaya yönelik üretilmiş LED ampuller, ışık düğmesine basılır basılmaz hemen ışık vermeye başlarlar. Kullanıcılarına sunduğu avantajlarıyla enerji tasarrufu sağlayan ve dayanıklı olan LED ampul seçiminde, kaliteli markalar tercih edilmelidir. Ucuz ve kalitesiz ürünlerden uzak durulması gerekir.

Led ampuller tercih edilirken uzun ömürlü yapıya müsait bir malzeme kalitesinin olup olmadığına dikkat edilmelidir. Biraz daha ucuz olacak diye alınan yan sanayi ürünler sizlere çok fazla masraflar çıkarabilir. Botem üzerinden satın alacağınız LED ampuller alanında uzman ekibimiz tarafından tedarik edildiği için en kaliteli ürünü en uygun fiyatlarla sizlere satmaktayız.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!