İlgili Faliyetler

Dış mekan aydınlatması ve genel aydınlatma tüm konutlarda güvenlik açısından son derece önemlidir. Park yeri bahçe ve yürüyüş Yolları güvenlik hissi sağladığı için eşit olarak aydınlatılmalıdır. Son yıllarda yükselen elektrik faturaları ile beraber çeşitli konut komplekslerinde yönetim komiteleri elektrik faturalarını azaltma yollarına gitmeye başlamıştır. Bu nedenle hedef olarak ilk aydınlatma armatürlerinde  kısıtlamayı düşünmüşlerdir.

Ekonomik ve etkili bir şekilde çevre aydınlatması yapmak mümkündür. Bir aydınlatma sistemini kurarken göz önünde bulundurulması gereken ve dikkat edilmesi gerekli olan özellikler vardır. Yüksek aydınlatma verimliliği ile bahçe aydınlatma sisteminde enerji başına daha fazla parlaklık elde etmeyi amaçlamak gerekir. 

çevre aydınlatma armatürleri

Seçilen aydınlatma modelleri ve armatürlerin enerji sarfiyatı göz önünde bulundurulmalı. Tasarruflu aydınlatma modelleri ile eski ve çok fazla enerji tüketen aydınlatma modelleri değiştirilmelidir. 

Bahçe yürüyüş yolu ya da park alanı gibi alanlarda kullanılan aydınlatma sisteminin ömrü önemlidir. Bu alanlarda kullanılan aydınlatma armatürlerinin ve de direklerinin uzun ömürlü olması düşünülmelidir. Maliyeti düşürmek amacı ile rahatsız edici ışık seviyesinden kaçınılmalıdır.

Bu durum hem doğal ve hoş görüntüden uzak olur hem de renk kombinasyonu sağlanmaz. Bu nedenle iyi bir renk oluşturulmalıdır. Işık dağılımı doğru alanlarda doğru bir şekilde kullanılmalıdır. 

Hiçbir insanın geçmediği uzak bir noktayı aydınlatmak gerekli değildir. Bu gibi noktalara fazla aydınlatma kullanılmasından kaçınılmalıdır. 

Aydınlatma armatürleri aydınlatma direkleri sokak aydınlatmaları ve ampullerin renkleri çevre ile uyumlu olmalıdır. Yaşam alanları estetik bir görünüm ile aydınlatılmalıdır. Bu sayede bahçelerde ve yürüyüş yollarında hem uyumlu hem de ekonomik bir şekilde aydınlatma sağlanabilir. 

Dış mekanlarında stilinize uygun olan aydınlatma ürünü seçerek istediğiniz dekoratif havayı yakalayabilirsiniz. Dış mekanlarınız bu ürünler ile hem farklı bir görüntüye kavuşur hem de ekonomik olarak tasarruflu bir şekilde aydınlatma sağlarsınız.

Dekoratif Bahçe Aydınlatma Ürünleri

Bahçe ve park gibi alanların etkili şekilde aydınlatılmasını sağlamak için bahçe aplikleri kullanılabilir. Bu aplikler insan gözüne ışığın doğrudan temas ettirmez. Ayrıca bu aplikler ışığı en uç noktalara kadar gelebilme özelliği ile  ön plana çıkıyor.  

Dekoratif bahçe aydınlatma armatürleri ile dış mekanlarınızı modern ya da klasik tarzda dekore edebilirsiniz. Bu aplikler tüm dış mekanlar ile uyumlu ve sizin dekorasyon stilinizi yansıtan ürünlerdir. Bu sayede dış mekanlarda dekorasyon bütünlüğü sağlayabilirsiniz. 

Dış mekanlarda kullanılan aplik armatür ürünleri çimlerin ve küçük bitkilerin aydınlatılarak olarak ön plana çıkarılmasını sağlar. Ayrıca bu aplikler dayanıklı ve çevresel faktörlere karşı sağlamdır. Dış mekan armatürleri herhangi bir boyama ya da bakım işlemi gerekmeden uzun yıllar boyunca kullanılabilir. 

Bu armatürler sayesinde bahçelerinizde ön plana çıkartmak istediğiniz tüm detayları en etkili bir şekilde yansıtabilirsiniz. Güneş ışığının olmadığı akşam saatlerinde bahçelerinizde etkili bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Çim Üstü Aydınlatma Direkleri

Çim üstü aydınlatma direkleri ile park ve bahçe gibi mekanlarda ışıktan en etkili biçimde verim alabilirsiniz. Bu aydınlatma direkleri ile ışığı en etkili şekilde kullanırken aynı zamanda dış mekanlarda dekoratif açıdan da estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Çim üstü aydınlatma direkleri hava koşullarına karşı son derece  dayanıklı ürünlerdir. 

Bahçe park ve yürüyüş yolu gibi dış mekanlarda çimlerin etkili bir şekilde aydınlatılması için bu ürünler oldukça kullanışlıdır. Işığın yetersiz kalmış olduğu bölgelerde aydınlatma en sağlıklı ve tasarruflu bir şekilde yapılabilir. Çim üstü aydınlatma direkleri elektrik tüketiminde büyük bir tasarruf yapmanızı sağlayacak özelliğe sahip. Bu ürünler birinci  sınıf kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir.

Çevresel faktörlere karşı uzun yıllar dayanıklı bir yapıya sahiptir. Dış mekanlarda oluşabilecek tüm sorunlar karşısında dayanıklı olan bu ürünler ile uzun yıllar boyu dış mekanlarınızı aydınlatabilirsiniz. Çim üstü aydınlatma direkleri ekstra bakım ve onarım işlemine ihtiyaç duymadan uzun süre kullanılabilir. Bahçe aydınlatmasında dekoratif ve ekonomik bir ürün arıyorsanız bu ürünlere göz atabilirsiniz.

Bahçe Aydınlatma Direkleri

Bahçe aydınlatma direkleri özellikle sokak aydınlatmalarında çok sık karşılaşılan ve estetik olarak son derece şık bir duruşa sahip olan ürünlerdir. Bahçe park gibi dış mekanların aydınlatılmasında bahçe aydınlatma direklerini tercih ederek dış mekanlarınızı ekonomik ve estetik bir şekilde aydınlatabilirsiniz. Bu ürünler insan gözünü yormayacak bir biçimde aydınlatmak istediğiniz noktaları Işık dağılımı sağlar. Bu sayede etkili ve sağlıklı bir şekilde ışığı yansıtabilirsiniz.

Dekoratif aydınlatma direkleri ile stilinize vurgulayabilir ve hayal etmiş olduğunuz dekorasyonu gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Bu ürünler ile modern klasik ve alternatif dekorasyon stillerini oluşturabilmeniz mümkün. Dış mekanlarda ve bahçelerde ekonomik aydınlatma yapmak önemlidir. Ekonomik bir şekilde ışıktan yararlanmak istiyorsanız satın alacağınız aydınlatma armatürlerinin enerji tasarrufu olmasına dikkat edin. 

Askılı Aydınlatma Ürünleri

Dış mekan aydınlatma ve dekoru için kullanabileceğiniz ürünlerden biri de dış mekan askılı aydınlatma ürünleridir. Bu ürün kategorisinde birbirinden şık ve dayanıklı aydınlatma ürünleri bulunuyor. İç mekanlarda gösterilen özen ve dekorasyon stili dış mekanlar için de gösterilerek konforlu bir duruş yakalanabilir. 

Farklı motiflerin üzerinde yer alan iddialı ve gösterişli aydınlatma ürünlerinin yanı sıra sade ve modern tasarımı sahip modeller de bulunur. Farklı renk ve çeşitleri sahip olan askılı aydınlatma ürünleri ile dış mekanlarda farklı ve şık bir görüntü oluşur. Dış mekanlar için özel olarak tasarlanan askılı aydınlatma ürünleri ışığı insan gözüne doğrudan temas ettirmez. Işığın temas etmesi gereken tüm noktalara en etkili bir şekilde ışığın iletimini sağlayan özelliğe sahiptir. 

Enerji Tasarrufu Sağlayan Askılı Aydınlatma Ürünleri 

Askılı aydınlatma ürünleri enerji tasarrufu ile dekoratif görünüm sağlamasının yanı sıra ekonomik elektrik tüketimi ile tasarruf yapmanızı sağlar. Bu ürün kategorisi oldukça geniş yelpazede model renk ve tasarıma sahiptir. Dış mekanlarda kullanılan aydınlatma ürünleri her türlü hava koşuluna dayanıklı bir şekilde üretilir. 

Uzun süre ekstra bakım ve onarım ihtiyacı duymadan kullanabileceğiniz dayanıklı ve kaliteli ürünlerdir. Askılı dış mekan aydınlatma ürünleri ile dış mekan aydınlatma ihtiyacınızı ekonomik bir şekilde sağlayabilirsiniz. Bu ürünler arasından sizin dekorasyon stilinize en uygun olan modeli seçerek dış mekanlarınızı istediğiniz şekilde dekore edebilirsiniz.

Dış Mekan Projektörleri

Dış mekan için aydınlatma yapılırken iç mekanlardan daha farklı yöntemler uygulamak gerekebiliyor. Dış mekanlar daha geniş ve açık alanlar olduğu için aydınlatma ürünleri ile sağlanan ışık bazen yetersiz kalabilir. 

Aydınlatma ürünlerinin ışığının yetersiz kaldığı zamanlarda ışığı güçlendirmek için projektör ürünleri kullanılabilir. Park bahçe organizasyon ya da stadyum gibi alanlarda projektör ürünleri kullanılabilir. Bu ürünler aşırı sıcaklığa ve çevresel faktörlere karşı sağlam yapıya sahip olan ürünlerdir. 

Projektör ürünleri mevsim şartlarına bağlı kalmadan tüm dış mekanlarda istenilen noktada doğrudan kullanılabilir. Bu ürünler insan gözünü herhangi bir şekilde rahatsız etmeyecek biçimde tasarlanmıştır. Projektörler ile dekorasyon içerisinde ön plana çıkarılmak istenilen noktaları dışarıya en iyi şekilde yansıtabilmeniz mümkün. 

Aydınlatma projektörleri alüminyum malzemeden tasarlanmıştır. Ürünün dış kısmında elektrostatik boya malzemesi kullanılmıştır. Bu sayede ürün tüm dış mekan koşullarına karşı dayanıklı bir hale getirilmiştir. Aydınlatma projektörleri dekoratif amaçlı olarak uzun yıllar boyunca dış mekanlarda kullanılabilir. 

Dış Mekan Led Aydınlatma Ürünleri

İç ve dış mekan aydınlatma ürünlerinde son zamanlarda LED aydınlatma armatürlerinden yaygın olarak yararlanılıyor. LED aydınlatma ürünlerinin avantajları arasında enerji tasarrufuna sahip olmaları ve ışığı en etkili şekilde yayması yer alıyor. Ayrıca LED aydınlatma ürünleri duvar aydınlatma şeklinde de kullanılabiliyor. LED aydınlatma ürünleri ile dış mekanlarınız hareketlilik kazanır Ayrıca bu ürünler sayesinde ışıktan elde edeceğiniz verim en yüksek seviyeye ulaşır dış aydınlatmanın yetersiz kaldığı tüm noktalarda led aydınlatmalar dan pratik bir çözüm olarak yararlanabilirsiniz.

LED aydınlatma armatürleri pratik kuruluna ve kolay bir bakıma sahip olan ürünlerdir. Bu ürünler tasarım olarak son derece şık ve estetik bir duruşa sahiptir. LED aydınlatma ürünleri kullanarak yapmış olduğunuz dış mekan aydınlatması ortamın daha farklı bir havaya bürünmesine yardımcı olur. 

Bu sayede dış mekan dekorasyonunda farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. LED aydınlatma armatürleri sayesinde dış mekanların dekorasyonu olumlu yönde değişecektir. Bahçe dekorasyonunda LED aydınlatma ürünleri kendisine büyük bir yer bulmayı başarmıştır. Bu ürünler insanlar tarafından son zamanlarda yoğun bir ilgi görüyor. 

Hava Koşullarına Dayanıklı Led Aydınlatma 

LED aydınlatma armatürleri dış mekan koşullarında oluşabilecek her türlü soruna karşı dayanıklı bir şekilde üretilmiştir. Dış mekan aydınlatma armatürleri özel bir şekilde sertleştirilmiş olan temperli cam kullanılarak tasarlanmıştır. Bu ürünler uzun yıllar boyunca dış mekanlarda güvenle kullanılabilir. 

Dış mekan LED aydınlatma ürünlerinde elektrostatik boya malzemesi kullanılmıştır. Bu boyama sayesinde uzun süre boyunca bakım ihtiyacı hissetmeden ürünleri kullanabilmek mümkündür.

Dış mekan aydınlatma ürünleri Işık gövde yapısı ve dayanıklılığı ile ön plana çıkıyor. Ayrıca bu ürünler herkesin ihtiyacına ve bütçesine uygun ürünlerdir. LED aydınlatma ürünleri kategorisi geniş çeşitliliğe sahip ürünlerdir. 

Bu ürünlere göz atarak ihtiyacınıza uygun aydınlatma ürünü ekonomik bir şekilde alabilirsiniz. Tüm dış mekanların yapısına ve dekorasyonuna uygun şekilde  olan LED aydınlatma ürününü geniş yelpazeden seçebilirsiniz. Böylece dış mekanlarda farklı bir duruş elde etmeniz mümkün. Dış mekan LED aydınlatma ürünleri ile ışıktan işlevsel olarak yararlanabilirsiniz. 

Set Üstü Aydınlatma Ürünleri 

Set üstü aydınlatma ürünleri ile dış mekanlarınızı aydınlanmasında dekorasyon açısından şık ve işlevsel bir görüntü yakalayabilirsiniz. Set üstü aydınlatma ürünleri ile dış mekanlarınızı en dekoratif şekilde modern ya da klasik stilde aydınlatabilirsiniz. Bu ürünler mekanlarınızı daha şık ve ışıklı bir hale getirmek için son derece ideal ürünlerdir. Set üstü bahçe aydınlatma ürünleri kullanılarak dış mekanlarda ufak dokunuşlar ile büyük farklılıklar yaratabilirsiniz.

Dış mekan set üstü aydınlatma ürünleri hava koşullarına karşı etkili bir koruma ile üretilmiş olan ürünlerdir. Darbeye ve çizilmeye karşı ek koruma ile tasarlanmıştır. Bu ürünler aynı zamanda enerji tasarrufu sağlayan aydınlatma ürünleri arasında yerini alır. 

Dış mekan set üstü aydınlatma modelleri ve enerji tüketimi ile maksimum verimlilik sağlar. Bu ürünler dünya kalite standartlarında üretilerek ekonomik bir şekilde aydınlatma ihtiyacını giderir. Ayrıca dekoratif açıdan da son derece avantajlı ürünlerdir. Bu ürünleri bahçe duvarlarının üzerine pratik bir şekilde monte edebilirsiniz.

Hava Koşullarına Dayanıklı Set Üstü Aydınlatma 

Dış mekan set üstü aydınlatma ürünleri kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Bu ürünler dekorasyon stilinize farklılık katması ile birlikte uzun yıllar kullanılabilir. Set üstü aydınlatma modelleri ışığı en etkili şekilde dış mekanlarda kullanabilmek ve istediğiniz noktaya yansıtabilmek üzere tasarlanmıştır. 

Dış mekan şartlarına uygun ekstra dayanıklı yapıya sahip olan modellerdir. Set üstü aydınlatma modelleri kullanıldığında aydınlatılması en zor bölgeler bile kolaylıkla aydınlatabilir.

Set üstü aydınlatma armatürleri ışığı İnsanın gözüne temas ettirmeden ya yapabilme özelliğine sahiptir. Ürünün güçlendirilmiş dış yüzeyi ve dayanıklı yapısı pek çok insanın ilk tercih ettiği aydınlatma ürünleri arasında yer almasını sağlamıştır. 

Dekoratif dış mekan aydınlatma ürünleri arasında en fazla talep gören ürünlerden biridir. Set üstü bahçe aydınlatma modelleri 4 mevsim çevresel faktörlerden etkilenmez güçlü yapısı sayesinde arıza yapmadan çalışabilme özelliğine sahiptir. Bahçe aydınlatma ürünleri işlevsel ve dayanıklı yapısı ile mekanları sadece aydınlatmak ile kalmayıp dekoratif açıdan da farklı bir duruş kazandırır. 

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!