İlgili Faliyetler

İşletme İçi Armatürler dört başlıkta bulunmaktadır. Bunlar;

  • Projektörler
  • Etanj Ampuller
  • Açık Kasa Sallama Armatürler
  • Kapalı Kasa Sallama Armatürler

Projektör

Projektör bir medya aygıtından ya da bilgisayar gibi cihazlardan görüntüleri yansıtmaya yarayan bir üründür. LCD, DLP ve LED olarak da ayrılabilmektelerdir. LED projektörler daha az enerji tüketmeleri ve daha uzun ömürlü olmaları sebebiyle daha fazla tercih edilmektelerdir. Cihazlara dönecek olursak da kısacası cihaz görüntünün herhangi bir yere yansıtılmasına olanak tanımaktadır. Genellikle yansıtılan görüntüler için perde ya da temiz bir duvar kullanılmaktadır. 

Projektörler aslında okullar dahil pek çok alanda karşılaşabileceğiniz bir üründür. Hatta belki de bu cihazlara daha önce öğrencilik hayatlarınızda ya da iş yerlerinizde karşılaşmış olabilirsiniz. Çünkü bu tür ürünler genellikle kurumlar tarafından ve işletme içlerinde tercih edilmektedir. Şirketler ya da kurumlar toplantı vb. gibi aktiviteler için ağırlıklı olarak bu ürünleri çok sık tercih etmektedirler.

Etanj Ampuller

Önceki ışık kaynaklarına göre inanılması bir hayli güç hızla gelişen LED ışık teknolojisi, tasarruflu oluşları ve enerji verimliliğine katkısı ile ön plana çıkmaktadır. Etanj LED aydınlatma olarak koridor, oda, mağaza, dükkan ve alçak tavanlı pek çok alanda yapılan uygulamalarda başarılar ile kullanılmaktadır.

Etanj, Fransızca “etance” kelimesinden gelmektedir ve su geçirmez anlamındadır. Bu ampuller genellikle işletme içlerinde kullanılmaktadır. Tuvalet, yıkama yapılan atölyeler, banyolar ve çamaşırhaneler gibi nemi görme olasılıkları olan mekanlarda, armatürleri sudan ya da nemlerden korumak amaçları ile muhafazaya almak gerekmektedir. Bu muhafazalarda Etanj ampuller ile sağlanmaktadır.

Sizlerde işletme içi armatürleri kullanarak iç mekanlarınıza daha hoş bir görünüm sağlayabilirsiniz. İşletme içi armatürler oldukça önemli ürünler haline gelmektedir. Artık işletmelerde olmaz olmazları arasında işletme içi armatürleri bulunmaktadır. Pek çok işletme bu ürünler sayesinde işletmelerine ve işlerine daha iyi bir yön vermektedir. Sizlerde işletme içi armatürler için sitemiz üzerinden ürünleri  inceleyerek kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Günümüzde gelişen teknolojiler ile bu alanda çok fazla ürünler bulunmaktadır. Sizlerde ufak bir araştırma sonucunda sizlere en uygun ürünleri bulabilirsiniz.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!