Bobinaj sektöründeki faaliyetine 1986 yılında başlayan firmamız bölgedeki fabrikalara, küçük ve büyük ölçekli her türlü işletmeye hizmet vermeye başlamıştır. Bobinajdaki başarısı üzerine, gelen yoğun talepler doğrultusunda, 1994 yılında elektrik malzeme satışına da başlayan Botem, bölgedeki en önemli ve en büyük tedarikçi haline geleceğini o günlerde planlayarak istikrarlı büyümesine başlamıştır.

2019 yılında led aydınlatma imalatına başlayan ve bu alanda da ürettiği dayanıklı ve birinci sınıf ürünler ile farkını ortaya çıkarmış olan firmamız, müşterilerimizin çare bulmakta zorlandığı makine aydınlatmaları, işletme içi ve çevre aydınlatmalarına dair problemlere önemli çözümler sunmayı başarmıştır.

Kaliteden taviz vermeyen, müşterilerine daima güler yüzle hizmet eden, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışını benimseyen firmamız, bu değerlerini sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile birleştirerek sektöründe fark yaratan en büyük güçlerden biri haline gelmeyi başarmıştır.

Güçlü stok yapısı ve geniş ürün yelpazesini, problemi çözebilme becerisiyle pekiştiren firmamız ilk tercih edilen firmalardan olmayı sürdürmektedir. Dünya çapında markaların bayiliklerini üstlenmiş olan firmamız, pazardaki ihtiyacı kaliteli ürünlerle cevaplayarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.
Zamanın kıymetinin farkında olan firmamız, hızlı ve etkili çözümler üreterek bobinaj hizmeti vermenin yanı sıra, yedek motor stoklarıyla da müşterilerimizin yaşadığı problemleri anlık olarak çözüme kavuşturmakta ve müşterilerimizin güvenilirliğini kazanmış bulunmaktadır.

2013 yılında taşındığı yeni elektrik malzeme satış binasının yanına, bobinaj ve led üretim binasını da ekleyerek, müşterilerine modern şartlarda, teknolojiyle uyumlu ve konforlu mekanlarda hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerinde kaliteli ve hızlı hizmet vererek iş ortaklarına ve son kullanıcı noktalarına çözüm üretmek ve değer katmak.

Vizyonumuz

Bölgesinde yakaladığı başarıları yurtiçi ve yurtdışı alanlarda da yakalayarak aranılan çözüm ortağı olmak ve bulunduğu pazarlarda liderliği yakalamak

Değerlerimiz

  • Yasal sorumluluklarımızı yerine getirmek
  • İş güveliği ve çalışan sağlığını ön planda tutarak müşterilerimize ve dokunabildiğimiz her noktaya doğru şekilde hizmet vermek
  • Kaliteli hizmetten ödün vermemek
  • Hızlı ve doğru çözümler sunmak
Teklif alın veya bize ulaşın alanı!