İlgili Faliyetler

Makine armatürleri zengin bir kullanım alanına sahiptir. Endüstriyel üretim yapan sanayi dallarında bu türdeki aydınlatma armatürlerine ihtiyaç duyulur. Verdiği yüksek parlaklık sayesinde birçok bakımdan işten alınan verime katkı sağlar. Operasyonel konforu üst düzeye çıkarır. Ortamdaki toz miktarı, ısı derecesi, nem oranı, ıslaklık gibi etkenlere karşı dayanıklıdır.  Üretiminde kullanılan teknikler bu faktörlerden etkilenmemesi üzerine özenle kullanılmıştır. Aydınlatma alanına yeterli ışığın aktarılması için mühendislik çalışmaları dikkatle gerçekleştirilir. Bakımı oldukça kolaydır. Örneğin; üretim tezgahında kullanılan bir aydınlatma armatürü, tezgâh bandını en verimli şekilde ışığa maruz tutar ve bölgenin parlaklığını arttırır. Bu sayede gözden kaçabilecek mekanik hatalar tespit edilebilir.

Makine Armatürü Çeşitleri

Makine armatürü çeşitleri arasında boya makinası, şardon makine, ince kasa kalite kontrol, lineer kalite kontrol gibi çeşitli modeller yer almaktadır. Her bir modelin kendine has özellikleri bulunur. Boya makinası aydınlatma armatürü, boya yapılacak alanın ihtiyacı olan gerekli parlaklığı sağlar. Dış hava koşullarına göre dayanıklıdır ve performansı düşmez. Ayaklı montesi sağlanabileceği gibi duvara da monte edilebilmektedir. Elektrikli şalt bölümü elektronik ledten oluşmaktadır. Bakımı ve temizliği oldukça pratiktir.

Üretimde kalite kontrol bölümünün kullandığı led aydınlatmaları farklı modellerde sunulabilmektedir. İnce kasa kalite kontrol lambası ile renk hassaslığı ön plana çıkar. Yüzey kalitesinin görünümünde artış yaşanır. Baskı ve tekstil endüstrisinde sıkça kullanılmaktadır. Ürünün kalite kontrolünde bu armatürlerden yararlanılır. Lineer kasa aydınlatma armatürleri aynı amaçla kullanılan yüksek kalitedeki ürünlerdir. Tekstil sektöründe kullanılan şardon makineleri için de aydınlatma sistemleri kurulabilmektedir. Şardon makine armatürleri, tekstil ürününün gözlenip kalite kontrol aşamasından geçirilmesinde büyük rol oynamaktadır. Bu sayede gözden kaçabilecek üretim hataları neredeyse sıfıra indirilmektedir.

Makine armatürü fiyatları piyasada değişkenlik gösterebilmektedir. Kullanım alanına göre ücretlendirmelerin farklı olduğu görülecektir. Harcadığı güç, led kalitesi, boyut gibi faktörler ürünün fiyatını belirler. Web sitemizde bulunan aydınlatma armatürleri hakkında fiyat teklifimizi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Talebiniz alındıktan kısa bir süre sonra fiyat teklifimizi size iletmiş olacağız. Ürünlerle ilgili her türlü sorunuz için iletişim numaramızı kullanabilirsiniz.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!