İlgili Faliyetler

Anahtar priz grubu yaşam alanlarımızın aydınlatılmasında önemli bir role sahiptir. Ev veya ofisteki elektrik tesisatının çalışıp, durdurulması için anahtar herhangi bir elektrik veya elektronik cihazı çalıştırmak için ise prize ihtiyaç duyarız. Anahtar ve priz seçimi yaparken dikkat etmemiz gereken tek şey dekora uyumlu olması olmamalı. Bunun haricinde güvenli olmasına da dikkat edilmelidir ki oluşabilecek tehlikeleri önceden engellemiş olun.

Botem anahtar priz grubu ürünlerinde güvenilir, kaliteli malzeme yapısına sahip ürünleri tercih etmektedir. Bu tercihimiz ile müşteri memnuniyetini zirvede tutarak, sizlerin güven içerisinde kalmanızı önemsiyoruz. Anahtar priz grubu ana kategorisin altında birçok çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitler kullanılacağı alana, sisteme ve şartlara göre değişiklik göstermektedir. Bu çeşitleri sırasıyla söyleyecek olursak; Sıva altı priz ve anahtarlar, sıva üstü priz ve anahtarlar, renkli priz ve anahtarlar olarak üç ayrı çeşidini Botem ile satın alabilirsiniz.

Satışını üstlendiğimiz tüm anahtar priz grubu ürünlerinde sizlerin güvenliğinizi ve memnuniyetini önemsemekteyiz. Anahtar veya priz seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. En önemli madde güvenilir ve sağlam olmasından geçmektedir. Anahtar ve priz seçimi yaparken çocuklu bir evde yaşamınızı sürdürüyorsanız bir tık daha dikkat etmeniz gerekiyor. Bilmeden yapılan, ucuz olduğu için tercih edilen anahtar ve prizler yanlış anahtar montajlarıyla beraberinde kısa devre ve elektrik kaçağı ihtimalini sağlıyor. Çocuklarınız ve sizin için büyük bir çarpılma riski ortaya çıkıyor. Bu yüzden seçtiğiniz modelin güvenilir ve sağlam olmasına dikkat etmelisiniz.

Diğer dikkat etmeniz gereken husus malzemenin tutuşunun sağlam olmasıdır. Çocuklar herhangi bir priz tasarımında çevresinde açık bir boşluk görürse merak ederek parmaklarını sokabiliyor. Parmağını sokacak boşluğun olması tamamen ürün hatası olup çocuklarınız için büyük bir tehlike arz ediyor. Anahtar priz grubu seçimi yaparken yuvasına sağlam olarak monte edilebilecek ürünleri tercih etmelisiniz. Aksi halde fiş çekildiğinde yuvasından çıkma ihtimali ve elektrik çarpması ihtimaline sebebiyet verebilir.

En son dikkat etmeniz gereken detay ise dekorudur. Ev veya ofisiniz için satın aldığınız anahtar priz grubu kullandığınız alanın rengine, tasarımına uygun olması göz zevki açısından çok daha iyi olacaktır. Daha güzel bir görünüme sahip olmak ve genel görüntüyü bozmamak için dekorasyona uygun anahtar veya priz seçeneklerini Botem aracılığıyla çok ucuz fiyatlara hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!