Renkli priz ve anahtarlar genelde dekor için tercih edilen priz ve anahtar modelidir. Priz ve anahtarlar elektrik şebekesinden gelen bağlantının kesilip tekrar akışının sağlanabilmesi için arada anahtar görevi gören malzemelerdir.

Priz ve anahtarlarda da her üründe olduğu gibi birden fazla çeşit bulunmaktadır. Bu çeşitlere sıva altı priz ve anahtarlar, sıva üstü priz ve anahtarlar, renkli priz ve anahtarlar örnek olarak gösterilebilir. Renkli priz ve anahtarlar genelde ev bazen ise ofiste kullanılan priz ve anahtar çeşididir.

Kullanımındaki amaç ev veya ofisteki dekorasyonun tamamlanmasının istenmesidir. Duvardaki boyaya ve bulunan malzemelere farklı bir görüntüde olmaması amacıyla genellikle renkli priz ve anahtarlar tercih edilmektedir.

renkli priz ve anahtarlar

Priz ve anahtar tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken önemli detaylar bulunmaktadır. Bunlardan birinci ve önemli olan detay malzeme kalitesinin iyi olmasıdır. Priz ve anahtarların dış çerçevesi PVC dediğimiz malzemeden yapılmaktadır.

Bunun yanı sıra içerisinde kablo bağlantısının yapılarak elektrik akımının akacağı kısım ise kalın bakır iletkenden yapılır ve çevresi yanmaz kalın bir malzeme ile sarılıdır. Bu malzeme kalitesine sahip olmayan renkli priz ve anahtarlar ark yapabileceği için yangın çıkartabilir, çarpılma riski doğurabilir.

Priz ve anahtar satın alırken dikkat edilmesi gereken ikinci detay malzeme tutuşunun sağlam olmasıdır. Prizler ve anahtarlar duvara monte bir şekilde durmaktadır. Eğer duvarı sağlam bir şekilde tutmazsa veya ilk başta tutarak malzeme kalitesizliğinden dolayı her geçen gün gevşerse sorun çıkarmaktadır. Bu sorun fişi çektiğinizde prizin çıkması olabilir. Prizin kenarında boşluklar oluşması olabilir. Eğer evde çocuk varsa prizin kenarında oluşacak boşluklar çok büyük bir tehlike haline gelmektedir.

Botem ile en sağlam malzeme kalitesine sahip renkli priz ve anahtarlar satın alabilirsiniz. Piyasaya oranla çok daha uygun fiyatlara satışını yaptığımız renkli priz ve anahtarlar hem uygun hem de güvenilirdir.

Tabii bunun yanı sıra müşteri memnuniyetinin bizim için en önemli detay olmasından kaynaklı sizleri bekletmeden adresinize hızlı teslimat yapmaktayız. İhtiyacınız olan ürünü seçerek talep formunu doldurmanız durumunda sizlerle iletişime geçerek istediğiniz ürünü en kısa sürede sizlere ulaştırıyoruz.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!