Bizi Ara E-Katalog

Sıva üstü priz ve anahtarlar elektrik şebekesi ile çalışmasını istediğimiz elektrikli ürünümüzün arasındaki bağlantıyı kurmaya yarayan malzemelerdir. Prizler ve anahtarlar sadece evde değil ofiste, iş yerlerinde ve sanayide kullanılmaktadır. Günümüzde oldukça önemli bir konuma sahip olan sıva üstü priz ve anahtarlar sadece kullanım alanına göre değil dekor açısından da birçok tipe sahiptir. Bunların en çok bilinenleri sıva üstü priz ve anahtarlar, sıva altı priz ve anahtarlar, renkli priz ve anahtarlardır. Renkli olarak üretilmesindeki ana sebep dekora önem veren kişilerdir.

sıva üstü priz ve anahtarlar

Renkli priz ve anahtarlar evde daha çok tercih edilirken sıva altı ve sıva üstü priz ve anahtarlar ofis ve fabrikalarda tercih edilmektedir. Sıva üstü priz ve anahtarlar dış çerçevesi PVC maddesinden üretilmiştir. Bu bazı zamanlarda bakalit malzemesi olarak da karşımıza çıkmaktadır. Gövdenin üzerinde elektrik akımının geçeceği yerler sert bakır alaşımlı ve sert bakır malzemeden üretilmektedir. İnsanların elleriyle temas edebileceği noktalar ise bunun tersine yalıtkan bir dış yüzeye sahiptir. Enerji bağlantısının yapılacağı kontak uçları ise yanmaz yapıda tasarlanmaktadır. Ark oluşması gibi durumlarda yanma riski olduğundan dolayı yanmaz yapıda olması önemlidir.

Bazı sıva üstü priz ve anahtarlar ürünlerinde malzemeler kaliteli kullanılmaz. Firmanın bu yola başvurmasındaki en büyük amaç maliyetin ucuz olup müşterinin alacağı fiyata yansıyarak onunda ucuz olmasını istemelerinden kaynaklıdır. Bu sayede ucuz ürün satabilirler fakat ne kadar sağlıklı olacağı bilinmez. Botem olarak tedarikini sağladığımız sıva üstü priz ve anahtarlarda hem fiyatının uygun olmasına hem de sizlerin güvenliğinizin üst seviyede olmasına dikkat ederek seçim yapmaktayız. Amacımız fiyat performans ürünü olan en uygun fiyata en kaliteli priz ve anahtarları sağlamak. İnternet sitemizden ihtiyacınız olan priz ve anahtar tipini seçerek siparişi rahatlıkla verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken istediğiniz ürünü seçip hemen ardından çıkan talep formunu sizlere ulaşabileceğimiz şekilde doldurmanız. Hemen ardından sizlere ulaşarak istediğiniz ürünü teyit ediyor ve adresinize yollamak üzere kargolama işlemlerine başlıyoruz.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!