Toptan elektrik malzemelerine ihtiyaç duyanlar için dünya standartlarında ürün satışı yapan Botem, yılların verdiği sektör deneyimi, rekabetçi fiyat politikası, güçlü stok yapısı ve geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. Toptan elektrik malzeme satışı yapan firmalar arasında, ülkemizin öncü isimlerinden olan Botem olarak bizimle iletişime geçebilir, aşağıda belirttiğimiz ürün kategorileri hakkında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Toptan Satışını Yaptığımız Elektrik Malzemeleri

Elektrik adına oldukça geniş bir kategori ve ürün çeşitliliği ile Botem, müşterilerine etkin bir ürün temin süreci sunmaktadır. Şalt malzemelerden kablolara, otomasyon ürünlerinden aydınlatma ürünlerine, elektrik motorları ve yedek parçalarından trafolar ve adaptörlere, endüstriyel fiş prizlerden spiral ve rekorlara, anahtar priz gruplarından pil ve akülere kadar zengin bir ürün gamı ve stoku bulundurmaktadır.

Ayrıca makaronlar, pabuç ve terminaller, kondansatörler, bantlar, sinyal lambaları ve sirenler, çıplak bakır ve baralar, fenerler ve ışıldaklar, telefonlar, el aletleri grubu ürünleri, ısıtıcılar, fanlar, kanallar ve raylar, duman ve gaz dedektörleri, PT100 ve termokupl grubu ürünlerini toptan olarak tedarik edebilirsiniz. 

Toptan Elektrik Şalt Malzemeleri 

toptan şalt malzeme

Toptan elektrik şalt malzemelerinin satışını yapan Botem aracılığı ile termikler, kompakt şalterler, klemensler, etiketleme ürünleri, bıçaklı sigortalar, kaçak akım röleleri, kontaktörler, fişek sigortalar, motor koruma şalterleri ve otomatik sigortalar gibi ürünler için fiyat teklifi alabilirsiniz. Sektörün en rekabetçi toptan elektrik malzeme fiyatlarıyla dikkat çeken Botem, onlarca farklı kullanım alanına sahip ürün gamı ile müşterilerine hizmet vermektedir. 

Toptan Etiketleme Ürünleri

Özellikle elektrik ve elektronik sistemlerde, etiketleme ürünleri vazgeçilmez bir bileşendir. Tasarlanan sistemlerde kullanılan yüzlerce farklı kablo ve klemens gibi bileşenlerin hangi tür yapıya sahip oldukları, hangi güzergahı kullandıkları ve mevcut bağlantıların tespit edilebilmesi, arızalara daha hızlı bir şekilde müdahale edilebilmesi için etiketleme ürünleri kullanılmaktadır. Toptan etiketleme ürünleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Toptan Elektrik Kabloları

toptan elektrik kabloları

TTR kablolar, NYAF kablolar, NYA kablolar, antigron kablolar, yer altı kabloları, kauçuk kablolar, kumanda kabloları, blendajlı kablolar, HDMI kabloları, VGA kablolar, telefon kabloları, profibus kablolar, patch kablolar, data kabloları ve yangın ihbar kabloları gibi elektrik malzemelerini Botem ayrıcalığıyla toptan sahip olabilirsiniz. Toptan elektrik malzeme fiyatları ve merak ettiğiniz tüm konular hakkında bilgi almak için web sitemizin “İletişim” sayfasını ziyaret edebilir veya ürün sayfalarında yer alan “Talep Formu”nu doldurarak bizimle irtibat kurabilirsiniz. 

Toptan Otomasyon Ürünleri

toptan otomasyon ürünleri

İnvertörler, vinç kumandaları, emniyer röleleri, butonlar, sensörler, switch ürünleri, röle ve soketler, zaman röleleri, transmistterler, soft starter ürünleri,  endokerler, resolver ürünleri ve ısı kontrol cihazlarının toptan elektrik malzeme satışını gerçekleştirmekteyiz.

Toptan Aydınlatma Ürünleri

toptan aydınlatma ürünleri

2019 yılında led aydınlatma imalatına başlayan firmamız; sektörün ihtiyaçlarını karşılayan, dayanıklı, kaliteli ve birinci sınıf ürünlerle portföyünü genişletmiştir. Makine aydınlatmaları, çevre aydınlatmaları, iç mekan ve dış mekan aydınlatma ürünleriyle rekabetçi bir fiyat politikası izlemektedir. Bu ürün grupları arasında led panel ve sıva üstü led paneller, mekanik ve elektronik balastlar, led spotlar, metal halide balastlar, led ampüller, led projektörler, starter ürünleri, sensörlü armatürler, metal halide ampüller, tasarruflu ampüller, hareket sensörleri, acil çıkış armatürleri, floresan ampüller ve acil aydınlatma arma türleri yer almaktadır. 

Toptan Elektrik Motorları ve Yedek Parçaları

toptan elektrik motorları ve yedek parçaları

Elektrik enerjisini mekanik enerjiye dönüştürme işleminden sorumlu olan elektrik motorları, kullandığımız birçok üründe bulunan, onlarca farklı çeşidi ve kullanım alanı bulunan ürünlerdir. Botem toptan elektrik motorları ve yedek parçaları stokları arasında Gamak motor yedek parçaları, Wat motor yedek parçaları, Abana motor yedek parçaları, Volt motor yedek parçaları ve trifaze elektrik motorları yer almaktadır.

Toptan Trafolar ve Adaptörler

toptan trafolar ve adaptörler

Led trafolar, aydınlatma sistemlerinde gerilimi dengelemekle görevlidir. Adaptörler, izoleli trafolar, led trafolar, delikli güç kaynakları ve ray montaj güç kaynaklarının toptan malzeme satışı için firmamızdan talep oluşturabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünler ve adet gibi bilgilerle birlikte “Talep Formu”nu kullanarak müşteri temsilcilerimizden fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Toptan Fiş ve Priz Grubu Ürünleri

toptan fiş ve priz

CEE norm monofaze fiş ve prizler, CEE norm trifaze fiş ve prizler, monofaze kauçuk fiş ve prizler, çok kontaklı fiş ve prizler, trifaze kauçuk fiş ve prizler gibi ürün gruplarıyla ilgili taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Botem olarak endüstriyel fiş prizlerin yanı sıra anahtar priz grubu ürünlerde de müşterilerimize tedarik hizmeti sunuyoruz. Sıva altı priz ve anahtarlar, sıva üstü priz ve anahtarlar, renkli priz ve anahtarlar bu kategoride yer alan ürünlerimizdendir. 

Toptan Pil ve Aküler

toptan pil ve aküler

Kalem piller, lityum piller ve kuru tip aküler olmak üzere çeşitli toptan pil ve akü malzemelerini Botem’den temin edebilirsiniz. Elektrik enerjisini bir kimyasal bağ formatında depolayan bu ürünler, tekrar kullanıldığında, enerjisini elektrik enerjisi olarak sunmaktadır. 

Toptan Makaronlar

toptan makaronlar

Isıya dayanıklı makaronlar, sargı makaronları ve daralan makaron ürün grupları için ihtiyaçlarınızı firmamıza ileterek fiyat teklifi alabilir, dilerseniz ürünlerimiz hakkında teknik özellikler ve diğer detaylar hakkında bilgi talebinde bulunabilirsiniz. 

Toptan Kondansatörler

toptan kondansatörler

Kompanzasyon kondansatörleri, motor daimi kondansatörler, ilk hareket kondansatörleri ve fan kondansatörleri toptan olarak ekonomik bir fiyat politikası ile müşterilerimizle buluşturuyoruz. 

Toptan Elektrik Bantları

toptan elektrik bantları

Maskeleme bantları, kauçuk bantlar ve izole bantlar; toptan elektrik malzemeleri satışı yaptığımız ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Çeşitli kullanım alanlarına göre tasarlanan bu ürünlere, hem ev tipi kullanımda hem de endüstriyel kullanımda ihtiyaç duyulmaktadır. 

Toptan Fenerler ve Işıldaklar

toptan fenerler ve ışıldaklar

Toptan ledli ışıldaklar, toptan kafa fenerleri ve toptan ledli el fenerleri için firmamızı tercih edebilirsiniz. Günümüzde oldukça geniş bir kullanım alanına sahip bu ürünler, ticari ve bireysel ihtiyaçlar için çok farklı amaçlarla kullanılmaktadır.

Toptan El Aletleri Grubu

toptan el aletleri grubu

Elektrik el aletleri denildiğinde akla gelen hemen hemen tüm malzemelerin toptan satışını gerçekleştirmekteyiz. Kargaburunlar, kablo kesme makasları, kablo soyma aletleri, yan keskiler, konnektör penseleri, penseler ve pano anahtarları, bu kategoride yer alan ürünlerimizdendir. 

Toptan Isıtıcılar

toptan ısıtıcılar

Hem evlerimizde hem de endüstriyel pek çok alanda ısıtıcılara olan talep gün geçtikçe artmaktadır. Alanın büyüklüğüne ve ısınmadan beklenen performansa göre infrared ısıtıcılar veya fanlı ısıtıcılar tercih edilebilir. Bu kategoride yer alan bir diğer ürünümüz ise rezistanslardır. Toptan elektrik ürünleri ve fiyatlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Toptan Fanlar

toptan fanlar

Pano fanları, aksiyal fanlar, radyal fanlar, banyo – WC fanları ve cam aspiratörleri ürünlerini Botem’den temin edebilirsiniz.

Toptan Kanallar ve Raylar

toptan kanallar ve raylar

Toptan elektrik malzemesi satışı yaptığımız ürün gruplarından bir diğeri de kanallar ve raylardır. Plastik kanallar, pano içi kanallar, galvaniz kanallar ve otomat rayları ihtiyaçlarınız için Botem’in geniş ürün yelpazesine ve ekonomik fiyatlarına göz atabilirsiniz. 

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!