LED ışıklandırma sistemi hem tasarruflu hem de daha uzun süreler bozulmadığı için günümüzde sıkça kullanılmaya başlanmıştır. Daha önce kullanılan halojen lambalar yerine LED lambaların avantajı olduğu kadar dezavantajı da mevcut. LED projektörler genelde dış mekan aydınlatmasında kullanılmaktadır çünkü ışık gücü daha fazladır. Tabii bunun haricinde işletme içi projektörlerde mevcut. Bu tarz işletme içi projektörler genelde kapalı olan düğün salonlarında, fabrikalarda, kapalı havuzlarda ve kapalı halı sahalarda kullanılmaktadır.

İşletme İçi Projektörlerin Avantajları

projektörler işletme içi

İlk paragrafta da bahsettiğimiz gibi işletme içi projektörün en temel avantajı tasarruflu olmasıdır. Gerek evde gerekse işletmede tasarruf edilmek istenir. Bu tasarrufu sağlamak için lambalar ufak ama önemli bir başlangıçtır. Bu tasarrufla beraberinde çok daha önemli olan ışık şiddeti LED projektörün tercih edilme sebepleri arasındadır. Halojen lambalara oranla daha tasarruflu ve ışık şiddeti de daha fazladır.

Tüm bu avantajların haricinde fiyat ve performans açısından da önemli bir yere sahiptir. Tüm bu tasarruflu olmasının, güçlü ışık şiddetine sahip olmasının yanı sıra fiyatı da halojen projektörlere oranla çok daha uygundur. Bu yüzden işletme sahipleri genellikle işletme içi projektörlerini LED olarak tercih etmektedir.

Projektörler (İşletme İçi) Fiyatları

İşletme içi projektör fiyatları firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Fiyatı belirleyen noktalar arasında kullanılan dış çerçevenin plastik veya metal oluşu, dış çerçevenin rengi ve kullanılacak yere göre ebatları önemli rol oynamaktadır. Firmamız sizler için en uygun fiyata en kaliteli projektör cihazı garantisini veriyor. Bizleri telefondan arayarak ihtiyacınız olan ebatları söylemeniz durumunda uzman ekibimiz tarafından güvenli bir biçimde kurulumu en kısa zamanda yapmaktayız. Eğer elinizde belirli bir ebat yoksa kullanacağınız işletme veya ev hakkında bilgi vermeniz durumunda size en uygun projektör cihazını seçebiliriz.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!