Belli bir ortam içindeki maddeleri istenilen ölçülerde görsel tanımlamaya uygun olacak bir şekilde hazırlanmış ışık uygulamalarına aydınlatma denmektedir. Bir hacmin hepsinde belirli şartlar kapsamında istekleri karşılamak amacıyla yapılan genel aydınlatma denir.

Projektörler kapalı ya da açık mekanlarda genel olarak yanı sıra farklı vurgu, yönlendirme veya bir başka yere ihtiyaç olarak hissedilen kısmi bölgelerin ise bölgesel ışıklandırma olarak tabir edilebilmektedir.

Bölgesel olarak da bazı zamanlarda genel olarak yetmediği durumlarda aydınlık düzeyini sağlayabilmek amacıyla yapılırken kimi zaman ise bir nesnenin üzerine vurgu yapmak ya da estetik görüşe katkı sağlamak amacıyla da kullanılmaktadır.

Açık Kasa Sallama Armatürler (İşletme İçi)

Herhangi bir ortam için en ekonomik ve hesaplı enerji ve ışık kaynaklarının kullanılmasından da öte farklı bir çözüm yollarına gidilmeli ve işletme yatırım maliyetlerinin yanı sıra istenilen görsel konfor kriterlerini yerine uygun bir şekilde getirebilecek en uygun çözümü sağlamaktır.

Açık kasa sallama armatürler işletme içi armatürler arasında yer almaktadır. İşletme içerisinde armatürlerin de büyük önemleri bulunmaktadır. Artık günümüzde pek çok işletme, işletme içi armatürleri tercih etmektedir. Bu armatürler sayesinde çok şık bir görünüm de elde edebilmektedir. Açık kasa sallama armatürler işletme içi armatürler arasında en çok tercih edilenler arasında bulunmaktadır.

Sizlerde işletmeleriniz için en uygun işletme içi armatürleri inceleyerek kendinize en uygun ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!