Wat elektrik motorlarının üretim kısmını Arçelik A.Ş. üstlenmektedir. Türkiye standartlarında bakıldığında endüstriyel anlamda en kaliteli alternatif akım elektrik motoru olarak tanınmaktadır. 55 kW’dan başlayarak 0,09 kW’ya kadar trifaze (üç fazlı) motorlar stoğu devamlı olarak bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çift devirli, frenli ve monofaze tipindeki elektrik motorları da mevcuttur. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Wat elektrik motorunun üretimi Tekirdağ Çerkezköy’deki fabrikada yapılmaktadır.

wat motor yedek parçaları

Kendisine has güçlü ve yetenekli mühendis ekibiyle Wat motor yedek parçaları hizmetini de müşterilerin sıkıntıları doğrultusunda sağlayan bir firmadır. Wat markası toplamda 2000 farklı versiyonda trifaze asenkron motor hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra monofaze olarak 400 farklı versiyonda hizmet vermektedir.

Wat elektrik motorları endüstriyel motor ve beyaz eşya motoru üretimini sağlamaktadır. Türkiye standartlarında en yeni teknolojiye sahip, performans açısından bir hayli yüksek, ekonomik ve modernleştirilmiş görünüme sahip trifaze ve monofaze asenkron motorlar üretmektedir.

Her motorda olduğu gibi bu motorda da çok kaliteli olmasına rağmen arızalar çıkabiliyor. Bunun en büyük nedeni devamlı olarak çalışır halde olmasından kaynaklanıyor. Aşınma, ısınma gibi problemlerde verilen arızalar oldukça can sıkıcı oluyor.

Wat motor yedek parçaları alarak bu arızaları çok kısa sürede giderebilirsiniz. Yedek parça alırken dikkat etmeniz gereken en önemli detay aldığınız parçanın yan sanayi diğer bir deyişle Çin malı olmamasıdır. Çünkü herhangi bir yan sanayi ürünü aldığınızda verimin düşeceği gibi, diğer arızanın oluşmasını tetiklemenizde de önemli rol oynar.

Botem kaliteli ve uygun fiyata Wat motor yedek parçaları tedariki sağlamaktadır. İhtiyacınız doğrultusunda olan yedek parçayı seçerek talep formunu doldurmanız yeterli. Hemen akabinde firmamız sizlere ulaşarak, ihtiyacınız olan ürünü adresinize kargolayacaktır.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!