İş güvenliği gerektiren alanlarda uyarıcı ışık olarak, polis, itfaiye, ambulans, yol bakım, jandarma ve özel güvenlik gibi araçlarında trafikte fark edilmesi amacıyla kullanılan lambalara tepe lambaları denilmektedir. Tepe lambaları kullanıldığı yere, ışık saçtığı renklere göre uyarı vermek amacıyla kullanılırlar. Tepe lambasının asıl amacı kullanıldığı alan doğrultusunda taşıdığı anlama göre çevredeki kişi veya kişilere uyarı vermektir.

tepe lambaları

Tepe lambaları beyaz, kırmızı, yeşil, sarı ve mavi gibi farklı renklerde tercih edilebilir. Renk tercihi de kullanılacağı yere göre değişiklik göstermektedir. Tepe lambalarını tercih ederken dikkat edilmesi gereken en önemli detay ışık şiddetinin yüksek olmasıdır. Çünkü uyarı amaçlı kullanıldığı için her koşulda, her konumda ikaz lambasının görünür bir halde olması gerekmektedir. Tepe lambaları enerjisini bir kablo aracılığıyla almaktadır. Tepe lambasının harcadığı enerji ise gayet azdır yani tasarrufludur.

Buzzer tipli tepe lambaları ister kesikli bir şekilde ister de sürekli yanacak tepe lambaları çalışma şekillerine göre flaşör olarak, çakar olarak, döner olarak ve sabit olarak 4 farklı çeşitte bulunmaktadır. Botem ile tepe lambaları alabilirsiniz. En uygun fiyat garantisiyle tepe lambası satışını yapmaktayız. Satışını yapmakta olduğumuz tepe lambaları kalite açısından oldukça iyidir. Güvenilir kalitesiyle tepe lambasına sahip olmak için tek yapmanız gereken ihtiyacınız olan tepe lambasını talep formuyla beraber doldurup bize iletmeniz. Hemen akabinde sizlere talep formundaki numaradan ulaşarak ihtiyacınız olan ürünü kargolayarak adresinize yolluyoruz. Botem olarak öncelikli tercihimiz müşterilerimiz olduğu için sizleri memnun etmek amacıyla çok düşük kar oranlarıyla kaliteli ve ucuz tepe lambaları satışını yapıyoruz. Hangi alanda tepe lambasına ihtiyacınız olduğunu belirterek çok hızlı ve kolayca tepe lambasına sahip olabilirsiniz. Satış öncesi yardıma ihtiyacınız varsa internet sitemizdeki telefon numarasından ulaştığınız takdirde sizlere yardımcı olabiliriz.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!