İlgili Faliyetler

Telefon, birbirinden uzak yerlerde bulunan iki farklı kişinin kurulan düzenekler sayesinde iki kişinin iletişime geçmesini sağlayan elektrikli ses alıp, ses verme aygıtıdır. Telefonlar iletişim kurmak olmazsa olmaz bir şey olacağından dolayı ihtiyaç haline gelmiş cihazlardır. Her geçen gün yeni modelleri, yeni markaları ve yeni özellikleriyle onlarca telefon piyasa sürülmektedir.

Telefonları sadece cep telefonu olarak düşünmemek gerekiyor. Çünkü birçok telefon çeşidi bulunuyor. Bunlardan bazılarına örnek verecek olursak: Telsiz telefonlar, tele diyafonlar, masa üstü telefonlar en güzel örnekler olacaktır. Eskiden evlerimizde masa üstü telefonları çokça görürdük. Fakat cep telefonu herkeste bulunur hale geldikçe masa üstü telefonları birer birer evlerden çıkmaya başladı. Cep telefonları çokça iş görmesine rağmen maalesef cep telefonlarının iş göremediği yerlerde mevcuttur. Bunlara örnek olarak fabrikalar, iş sahaları, şantiyeler gibi örnekler verilebilir. İş güvenliği amacıyla cep telefonu kullanımı iş saatleri içerisinde genellikle yasaktır.

telefonlar

Burada ihtiyaç olan telefonlar telsiz telefonlar, tele diyafonlar ve masa üstü telefonlardır. Firmanın belirli yerlerinde arama noktaları olabilir, ofislerde arama noktaları olabilir. Masa üstü telefonlar ofis tarzı çalışma yerlerinde daha fazla kullanılmasına rağmen telsiz telefonlarda en az masa üstü telefonlar kadar tercih edilmektedir. Fakat iş sahasına yani şantiyeye veya fabrikanın içerisine indiğimizde tele diyafonlar daha çok tercih edilmektedir. Bunun en büyük sebeplerinden birisi duvara monte edilebilir bir yapıda olmasından kaynaklanmaktadır.

Farklı çeşitlerde telefonlar kullanım alanlarına göre avantaj sağlamaktadır. Biz Botem olarak sizler için tüm bu telefonların satışlarını yapmaktayız. En uygun fiyat garantisiyle, en sağlam ürünü sağlıyoruz. Tam bir fiyat performans ürünü olan telefonlardan satışını yaptığımız çeşitler telsiz telefonlar, tele diyafonlar, masa üstü telefonlar. Firmamızla iletişime geçmeniz ve ihtiyacınız olan modeli söylemeniz halinde en kısa zamanda kargo ile gönderebiliriz. İhtiyacınız olan modeli seçmekte zorluk çekiyorsanız bizlere nerede kullanacağınızdan bahsetmeniz durumunda sizler için en iyi modeli seçebiliriz. Hemen her yere her sektöre uygun telefon çeşitlerimizle sizlere güvenilir hizmet veriyoruz. Eğer isterseniz alanında uzman ekibimiz sizler için kuruluma gelerek, kurulum, montaj işlemlerini de yapmaktadır.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!