Telefon kabloları nerede olursanız olun istediğiniz kişilerle rahat bir şekilde iletişim kurmanız sağlayan bir kablodur. Konuştuğunuz kişi hangi şehirde olursa olsun sesinizi yanındaymış gibi doğrudan aktaran bir kablodur. Güçlü sinyaller verir.

Telefon kabloları dışarıdaki panelden bağlantı kurarak binanın içerisinden her eve döşeyerek telefonunuzla bağlantı kuran bir kablodur. Telefon kabloları kurmanız çok o kolaydır. Evinize ev tipi telefon bağlatacağınız zaman ekipler dışardan ayarlamalara ve kurulum yapar evin içerisindeki kablo bağlantısı ise siz sorumlusunuz.

telefon kabloları

Bu kablolara ek bağlantı yaparak istediğiniz odaya ve mevkie taşıyabilirsiniz. Güçlü sinyaller sağladığı için karşı tarafın seslerini çok kolaylıkla duyabilirsiniz. Böcek, deprem gibi olumsuzluklara karşıda dayanıklı bir yapıya sahiptirler.

Telefon Kablolarının Özellikleri Nelerdir?

Telefon kabloları sayesinde birbirilerinizle iletişim kurmayı sağlayabilirsiniz. Bir nevi haberleşme kablolarda diyebiliriz. Sonradan döşenmez ya da takılmaz. Santralden bina yapımı sırasında yer altından döşeme yaparak evlerinizin duvarlarından bağlantı olacak kısma monta edilir.

Taşındığınız da ise ek kablolarla istediğiniz alana çekebilirsiniz. Gri, beyaz ve siyah olarak renkleri mevcuttur. Maliyeti kullanılacak kablo uzunluğuna göre değişkenlik gösterir. Sesi çok net alabilirsiniz. İletişim sırasında teknik sorun olmadığı takdirde seslerde kopma ve bozulma durumu olamaz.

Zorlu hava şartlarında bile konuşmayı sağlar. Günümüzde artık akıllı telefonların kullanılmasından dolayı ev telefonu kullanımı çok azaldı. Bu yüzden pek çok kişi bu kabloları kullanmamaktadır.

Telefon kabloları ince yapıya sahip iletişim kablolarıdır. Bunun için bakırın dışında kaplı olan plastik malzemenin sağlam olmaması veya bakırın kalitesiz olması gibi durumlarda bozulmaya açık bir yapıdadır. Botem olarak alanında uzman ekibimiz ile birlikte sizlerin en uzun süre kullanabileceği ve en uygun fiyatlarla alabileceği ürünleri tedarik etmekteyiz.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!