Sokak aydınlatma çeşitlerinden biri olan armatürler farklı modeller ile kullanılmaktadır. Her biri son zamanların en popüler ürün çeşitleri olarak Botem adresi tarafından üretilmektedir. Cata solar sokak armatürü tasarımları sayesinde sokaklar daha aydınlık bir hale gelmektedir. Aynı zamanda sokak aydınlatma armatürü çeşitleri Botem tarafından yüksek kalitede tasarlanmaktadır.

Birinci sınıf malzeme kalitesi ve son zamanların en beğenilen ürün seçenekleri ile estetik görünüm sunan ürünler hazırlanmaktadır. Bu ürünler garantili bir şekilde hazırlanarak teslim edilmektedir. Çevre aydınlatma armatürü çeşitleri ile farklı türde ışık dengesi kurulmaktadır. Üstelik LED armatürler üzerinden hem bahçe hem de sokak aydınlatması yapılmaktadır. LED armatür ürünleri Botem destekli üretilmektedir.

Profesyonel ışık ve lamba seçenekleri ile sitemizde yer alan farklı armatür modelleri bulunmaktadır. Bant armatür zamanın en popüler olan aydınlatma çeşitlerinden biridir. Hazırlanan bu ürünler hem kaliteli hem de güçlü ışık yayma potansiyeline sahiptir. Aynı zamanda tavan armatür ürünleri kapalı alanlar ya da sokak lambaları üzerinde en sık kullanılan araçlardan biridir.

Kaliteli Armatür Seçenekleri

Kaliteli üretim Botem sokak armatür çeşitlerinin her biri elektrik tasarrufu sağlayacak şekilde üretilmektedir. Yeni nesil birbirinden farklı model çeşitleri ile kalitenin adresi olan firmamız tarafından beklentilerin ötesinde ürünler hazır hale getirilmektedir. Bu ürünler içerisinde yer alan tavan armatürü kolay takılan ve ortama anında aydınlık veren ürün çeşitlerinden biri olarak tercih edilmektedir.

Aynı zamanda ısıya ve suya karşı dayanıklı malzemeler kullanılarak tasarlanmaktadır. Her biri özel üretim olan bu aydınlatma modelleri sayesinde sokaklar karanlık görünümden uzaklaşmaktadır. Profesyonel üretim sokak lambası armatür seçenekleri kalitenin adresi olan Botem tarafından hazırlanmaktadır. Üstün düzey ışık yayma potansiyeli ile beraber yenilikleri hissetmek mümkün hale gelmektedir.

Ürünleri incelemek isteyen kişiler için Botem sayfası ürün seçiminde yardımcı olur. Pek çok kişi sahip oldukları kuvvetsiz ürünleri bu sokak armatürleri ile değiştirmektedir. Yeni nesil aydınlatma grubu içerisinde yer alan bu ürünler sayesinde ortamın ışık dengesi daha hızlı kurulur. Başka bir deyişle ürün seçenekleri geniş olan sitemiz üzerinden sipariş verilmektedir.

Birinci sınıf kalitede tasarlanan ve enerji tasarrufu oluşturan LED ışık ve armatür modelleri aydınlatma nesnelerinin önde gelen ürünlerinden biridir. Bu tarz ışıklar ortamın daha net görünmesine yardımcı olur. Aynı zamanda birden fazla duy ile üretilen armatür modelleri buna bağlı olarak daha güçlü bir ışık yayma kapasitesine sahiptir.

Farklı modeller sunan Botem sitemiz içerisinde özgün tasarımlı ürün çeşitleri bulunmaktadır. Her biri uygun fiyat garantisi ile hazırlanan ürünler aydınlatma alanında fark yaratmaktadır. Üstelik pek çok sokak ve cadde aydınlatma modellerine sahip olabilir.

Tavan ve Sokak Armatürü 

Tavan armatürü sokak lambası ürünlerinin her biri enerji tasarrufu sağlayacak modeller şeklinde tasarlanmaktadır. Kalitenin adresi olan web sitemiz içerisinde farklı ürün yelpazesi hazırlanmaktadır. İstenen elektrik volt ayarında ürünler bütçeye uygun şekilde satın alınır.

Sokak aydınlatma armatürleri arasında yer alan bu tavan armatür modelleri birinci sınıf kalite oluşturmaktadır. Bu ışık enerjisine sahip olarak sokak aydınlatması alanında da popüler bir yere sahiptir. Kaliteli üretim model seçenekleri sitemiz üzerinden tercih edilebilir. Her bir ürün uzun süreli kullanım imkanı sunar.

Sokak Aydınlatma Armatürleri

Sokak aydınlatmaları için üretilen armatür modellerinin her biri Botem tarafından hazır hale getirilmektedir. Üstelik aydınlatma ürünleri bakımından profesyonel ürün seçenekleri de web sitemizde yer almaktadır. Sokak lambaları uzun süre kullanım ve ışık yayma gücüne sahiptir.

Başka bir deyişle uzun süreli aydınlatma siparişi vermek isteyenler Botem tarafından tasarlanan armatür modellerini incelemektedir. Site aracılıyla farklı volt değerinde ürün tercih edilir. Dış mekan aydınlatmaları arasında başarılı ürün seçenekleri de Botem üretimli armatür modellerinden oluşmaktadır.

Enerji Tasarruflu Armatürler

Son zamanların en popüler ürün seçeneklerinden biri enerji tasarrufu sunan aydınlatmalar olarak bilinmektedir. Suya karşı dayanıklı şekilde üretilen bu modeller sokak içerisinde ve caddelerde kullanıma uygundur. Başka bir deyişle aydınlatma çeşitleri arasında üstün bir performans sergilemektedir.

Birbirinden farklı model ve ebat ile birden fazla duy ile üretilen lambalar hazır hale getirilmektedir. Kalitenin önde gelen isimlerinden olan Botem firması enerji tasarrufu alanında da fark yaratmaktadır. Bu ürünlerin her biri yeni ürün teknolojisi tarafından hazırlanmaktadır.

Botem Sokak Aydınlatmaları

Yeni nesil armatür modelleri farklı modeller üzerinden tercih edilmektedir. Güç dengesi kurulmuş olan bu ürünler performans alanında da yeniliklere açık bir ürün çeşidi oluşturmaktadır. Aynı zamanda farklı volt ayarları sayesinde her bir ürün yüksek enerjide ve enerji tasarrufu sağlayacak oranda çalışmaktadır.

Yeni nesil soğutucu gövde özelliği bulunan bu ürünlerin güç dengesi de kendi içerisinde hazırlanmaktadır. Işık kaynağının azalması ile beraber çalışmaya başlamaktadır. Farklı model ve ebatlarda tasarlanan ürünlerin her biri hem kaliteli hem de uzun süre dayanıklı malzemelerdir.

Dayanıklı Armatür Modelleri

Suya karşı dayanıklı şekilde üretilen armatür modelleri DC ve AC elektrik akımları ile beraber çalışmaktadır. Aynı zamanda kullanım alanına uygun şekilde voltaj ayarı yapılmaktadır. Üstün kalite ve hizmet sunan bu ürünler 220 V değerinde güç performansı göstermektedir. Farklı renk seçenekleri ile ihtiyaca uygun bir ürün siparişi oluşturulur.

Aynı zamanda yağmur ve kar suyuna karşı dayanıklılık göstermektedir. Özenle tasarlanan ve üretilen bu ürün seçenekleri ile birden fazla armatür modelini incelemek mümkün hale gelmektedir. Her ürün aydınlatma alanında yenilik sunmaktadır.

Sokak ve Cadde Aydınlatması Modelleri

Sokak ve cadde aydınlatmaları alanında hem ışık açısı hem de kullanılan rengin sıcaklığı en önemli etkenlerden biridir. Işık kaynağının yaydığı enerji ile beraber hem 2700 K hem de 6000 K oranında soğuk renk ve sıcak renk seçimleri yapılmaktadır.

Yardımcı eleman seçenekleri ile bu armatürleri takmak ve kurulumlarını yapmak çok daha basit hale gelmektedir. Lambanın ateşlenmesine yardımcı olan bu gerilim hattı sayesinde hem sokak hem de caddeler yüksek oranda aydınlatma imkanı elde etmektedir. Ürünlerin tamamı elektronik balast modelleri ile kontrol edilmektedir.

Sokak aydınlatma ürünlerinde ışık açısı da en önemli özelliklerden biridir. Işık açısının dengelenmesi ve istenen ayarda tercih edilmesi de popüler kullanım olanakları yaratmaktadır. Kalitenin bir numaralı adresi olan Botem firması bu alanda yeni nesil LED ve armatür kullanım olanakları sunmaktadır. Hem dar hem de geniş açılı ışık yayma becerisi göstermektedir.

Sokak aydınlatmalarının her biri için özel armatür modelleri üretilmektedir. Aydınlatma mesafesi de ürün seçimine bağlı değişmektedir. Alüminyum profil üzerinden yayılan bu enerji kaynağı LED ile beraber çalışmaktadır.

Birbirinden farklı sokak armatür model seçenekleri hem kaliteli hem de işlevsel olacak şekilde üretilmektedir. Botem tarafından üretilen bu modeller sayesinde sokak aydınlatma ihtiyacı kısa süre içerisinde giderilmeye başlanır.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!