Sokak armatürleri modelleri sayesinde dış mekan aydınlatmalarınıza büyük bir hareketlilik kazandırabilirsiniz. Işıktan maksimum seviyelerde verimlilik elde edebilmelerinizi sağlayan sokak armatürleri, ışıkların yetersiz kaldığı tüm mekanlarda sizlere de pratik çözümler sunmakta olan ürünlerdir. LED olarak da üretilen sokak armatürleri pratik bir şekilde kurulabilen ve dayanıklı yapıları ile dikkat çeken aydınlatma armatürleri arasında yer almaktadır.

sokak armatürleri

Tasarım konularında da sizleri avantajlı bir duruma getirebilecek olan sokak armatür modelleri estetik bir duruşa da sahiptir. Aydınlatmaların yapıldığı mekanlara farklı bir hava da katabilen sokak armatürleri ile dekoratif olarak da farklılıkları elde edebilmeniz mümkün olacaktır. Mekanlarınızın dekorasyonlarını olumlu yönde etkileyebilecek olan sokak armatürleri aynı zamanda da bahçe dekorasyonlarında da ön plana çıkan bir üründür. Son senelerde yoğun bir ilgi gören bu ürünlerin fiyatları da seçmiş olduğunuz ürünlerin teknik özelliklerine, markasına ve modellerine göre de değişkenlik göstermektedir. Fakat sokak armatürleri arasında her insanın bütçesine uyum sağlayabilecek modeller de bulunmaktadır.

Dış mekanlarda meydana gelebilecek olan riski durumlara karşı da dayanıklı olabilmeyi başaran sokak armatürleri özel olarak sertleştirilmiş temperli camlar ile üretilmektedir. Yağışlı havalara, çizilmelere veya darbelere karşı da dayanıklı olan bu armatürler uzun seneler boyunca ek bir bakım ya da onarım ihtiyaçları hissetmeden de kullanabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır.

Sizlerde bütçelerine uygun armatürleri bulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!