Son yıllarda sıklıkla kullanılmaya başlanan duman dedektörleri alışveriş merkezleri, okul, hastane gibi alanların yanı sıra evlerde de yerilmeye başlandı. Pilli duman dedektörleri ise kolay kullanım avantajını sunması ve pratik çözümler üretilmesi sebebi ile daha çok satışı gerçekleşen ürünler arasında yer alıyor.

pilli duman dedektörleri

Pilli Duman Dedektörü Nedir?

Pilli duman dedektörleri kapalı olan alanlarda yangın belirtisini kısa sürede fark ederek alarm veren cihazlardır. Pratik ve kolay kullanım özelliğine sahip olan pilli duman dedektörü için gerekli olan pil teminini yapmanız ile beraber kullanıma hazır hale gelir.

Pilli duman dedektörü alımınız ile beraber kapalı tüm alanlarda ürünü kullanmanız mümkün olur. Duman dedektörü kullanımınızda tüm kapalı alanlarda ürünü kullanmanız mümkün olurken dedektörün konumlandırılacağı yerde önemlidir. Özellikle lambadan en az 30 santimetrelik bir uzaklığa konumlandırılması gerekir. Bu ise lambanın yanması ile beraber ısının yayılması sonrasında ise ısı ile beraber dedektörün çalışma olasılığına engel olmadır. Aynı zamanda ısı sebebi ile hava konveksiyonu sonrasında detektöründe kirlenmesi görülebilir. Bunun yanı sıra radyatör yakınına, havalandırmaların yakınına konumlandırılması da dumanın dedektöre ulaşımını geciktirebilir. Aynı zamanda garajlara konumlandırılan dedektör egzoz gazı içinde alarm verebilir.

Pilli Duman Dedektörü Alım İşlemleri

Pilli duman dedektörü alım işlemleri ile kapalı birçok alanda yangın belirtisinin hissedilmesi ile beraber alarm vererek olası felaketlerin önlenmesine destek olur. Pilli kullanıma sahip olan özel bir düzeneğe ve elektrik bağlantısına gerek duymayan ürünü satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Pilli duman dedektör alım işlemi için ürün talep formunu doldurmanız yeterlidir. Pilli duman dedektörü alım işlemleriniz için talep formunu doldurmanız sonrasında müşteri temsilcimiz sizin ile iletişime geçerek sipariş onayınız ile beraber ürün gönderimini gerçekleştirir.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!