PATCH Kablolar günümüzde kullandığımız en sık kablolardan biridir. Diğer kablolardan nazaran bu kablo sayesinde birçok kişi internete rahatlıkla bağlantı yapıyor. Bu kablolar yardımıyla internet hattını kademe taşıyarak interneti kullanabilmemizi sağlar.

Ayrıca kısa ile modem arasında yine interneti çok rahat bir şekilde kullanmamız sağlayan araçtır. Bu kabloların en dayanıklısı CAT 6 olan PATCH kablolarıdır. Bu kablolar zayıf akım ilettiği için internet için kullanımına daha uygundur. Fiber internetin gelişmesiyle beraber daha hızlı internet sağlasın diye bu kabloları geliştirerek fiber olarak kullanılmaya başlandı.

patch kablolar

Her renk ve çeşidi bulunur. PATCH kablolar içerisinde turuncu beyaz, turuncu, yeşil beyaz, mavi, mavi beyaz, yeşil, kahverengi beyaz, kahve olarak renklere ayrılır. Bu renkler böyle olacak şekilde RJ45 adı verdiğimiz jaklara takılır. Böylelikle interneti bağlamış oluruz.

PATCH Kabloların Özellikleri Nelerdir?

PATCH kablolar en büyük avantajı internet hattı modem aracılığıyla kullanıma sunar. Daha hızlı internet kullanabilirsiniz. Birçok elektronik aletleri modem ile bağlantı kurarak kullanıma sunulur. Hızlı kullanımı sağlayan fiber PATCH kablosu da vardır.

İstediğiniz renkte bulabilirsiniz. Maliyeti düşüktür. Kolay takabilirsiniz. Evde ağ makasınız var ise kendiniz jak'ın takabilirsiniz. 6 metreye kadar kablo uzunluğu vardır. Böylelikle istediğiniz yere çok kolay şekilde çekme imkânı sunuyor. Zayıf akımlı olduğu için yüksek gerilimden etkilenmemesi için iç yüzeyini alüminyum folyo ile sarılmıştır. Plastik kabloların içerisinde bakır teller vardır.

PATCH kablolar en uygun fiyat garantisiyle Botem internet sitesinde. Biz müşteri memnuniyetini misyon belirleyen bir firma olduğumuz için alışverişlerde sizi mağdur etmemek adına çaba göstermekteyiz. En uygun fiyat ve en hızlı kargo seçeneğiyle ihtiyacınız olan ürünü satın alabilirsiniz. PATCH kablolar ve diğer tüm kablo çeşitlerine internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!