Kablo seçenekleri içerdiği iletkenlerin yanı sıra kaplamalarına bağlı olarak da farklı ebatlarda yer alabilmektedir. Genel olarak kalınlık doğrultusunda çeşit çeşit olmalarıyla da öne çıkmaktadır. PVC kaplı olmasıyla bilinen NYAF kablolar da son derecede ince ve çok telli olarak ifade edilmektedir. Aynı zamanda da içinde bakır teller bulunmaktadır.

70 dereceye kadar iletim sağlayabilecek olan bu kablo tasarımları, aynı zamanda da 1000 V gerilimi de iletebilme konusunda ön plana çıkabilmektedir. Kablo seçenekleri kapsamında yaygın olarak kullanılan bu ürünlerin, çok geniş bir kullanım alanının olduğu da görülebilmektedir. Elektronik cihazlar içerisinde önemli bir yer tuttuğu da görülebilmektedir.

nyaf kablolar

NYAF Kablolar Kullanım Alanları

Kablo seçenekleri farklı türlerdeki kullanım alanlarını kapsamaktadır. Bu aşamada NYAF kablolar da aynı tip bir işleyişe sahiptir. Topraklama kablosu biçiminde kullanılan bu kablo ürünleri, kolaylıkla taşınabilmektedir. Aynı zamanda da hareket halinde bulunan elektronik cihazlarda ve elektronik kumandaların bağlantılarında yer almaktadır.

Elektrik panolarının içerisinde de yer almaktadır. Yaygın olarak tercih edilmese de bodrum ya da otoparklar içerisinde de yer almaktadır. Burada sabitlenerek kullanılarak, en etkili kablo tasarımları arasında da sayılabilmektedir. Seyyar kablo olarak da ifade edilen bu unsurların, piyasada en sık talep gören kablolar arasında yer aldığı da ifade edilebilmektedir. Farklı marka ya da ebatlarda piyasada yer alan ürünler olarak da bilinmektedir.

Botem olarak sizlerin olumlu geri dönüşlerini önemseyen bir firmayız. Bir ürün satışında değil ihtiyacınız olan her türlü ürün satışında yanınızda olup sizinle çalışmayı isteriz. En kaliteli dış malzemeye sahip NYAF kablolar en ucuz fiyatlar ile birlikte internet sitemizde. İhtiyacınız olan ürünü talep formu aracılığıyla sipariş edin hemen sizle iletişime geçerek en kısa sürede adresinize teslim edelim.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!