Kablo seçenekleri kullanım alanlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Bunlar arasında var olan NYA kablolar da kişilerin isteklerine dayalı olarak hareket edebilmektedir. Genel olarak bu kablo ürünleri PVC kaplı ve izole içerebilecek türde kendini göstermektedir. Öte yandan kılıf içermeyen ürünler olarak da adlandırılmaktadırlar.

Kendi içerisinde farklılık gösteren bu kablo türlerinin 0.5 ile 10 mm arasında yer alan seçenekleri tek telli olarak görülebilmektedir. 10 ile 400 mm arasında olan kalınlıklarda ise birden fazla teli görebilmek söz konusu olabilmektedir. NYA kablo seçenekleri genel olarak tesisat içlerinde tercih edilmektedir. Nemli ortamlarda kullanılmaya uygun olmayan kablolar olmalarından ötürü de bu şekilde bir kullanım durumu söz konusu olabilmektedir.

nya kablolar

NYA Kablolar Çeşitleri

Kablolar kendi aralarında farklılık göstermekte olup, NYA kablolar içerisinde de aynı tip bir durum söz konusu olmaktadır. NYA türündeki kablolar da teknik detaylarına, kalınlıklarına ve tel sayılarına bağlı olarak çeşitlilik gösterebilmektedir. Ancak her bir ürünün var olan talepleri karşılayabilecek düzeyde yer aldığı da görülebilmektedir.

Kişilerin elektroniğe bağlı olan gereksinimini tam anlamıyla karşılamaları konusunda da ön planda yer alabilmektedir. Kolay bir biçimde temin edilebilecek olan bu kablo seçeneklerine aynı zamanda da güven içerisinde kullanılabileceği de bilinebilecektir. Var olan sorunları da kısa bir süre içerisinde giderebilmeleri konusunda da etkili bir çözüm üretebilecek konumda da varlık gösterebilecektir.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!