Yayalara uyarı vermek adına önemli bir konumda bulunan ışıklı kornalar, hem ekonomik hem de uzun vadede kullanılabilecek türde kendini gösterebilmektedir. Bu tasarımlar uzun vadede ön planda yer alarak, son derecede hafif olmasıyla da kendini gösterebilmektedir. Fazla enerji harcamamasıyla da ideal bir seçenek olarak görülen bu modellerin çalışma sistemi de oldukça basittir. Araçlara rahatlıkla monte edildikten sonra işleyişini anında devreye sokabilecek bir model olarak adlandırılabilmektedir. Bu sayede de tam da arzu edilen şartları karşılayabilecek biçimde var olan bir seçenek olarak da görülebilmektedir. Yüksek ses ve ışık doğrultusunda verimli bir biçimde işlevini yerine getirecek olan seçenekler biçiminde de adından söz ettirmektedir.

ışıklı kornalar

Işıklı Kornalar Özellikleri

Işıklı korna seçenekleri fiyat konusunda her ne kadar kullanıcıları memnun etse de işlevselliği ve kullanışlılığıyla da dikkat çeken öğeler arasında sayılabilmektedir. İçerisinde farklı farklı melodileri içeren ışıklı kornalar, aynı zamanda da ses şiddetinin ayarlanabilir olmasıyla da bilinen modeller olarak görülebilmektedir. Aynı ayarlamaların ışıklı kornaların ışık durumlarına bağlı olarak da farklılık gösterebilecektir. Sabit, flaşör, çakar ve döner biçiminde ışık seçeneklerini ortaya koyma anlamında da ne kadar ideal bir seçenek olarak da görülebilecektir. Her zaman verimli bir biçimde çalışan bu düzenek doğrultusunda da, etkili bir uyarıcı olduğu sürekli olarak görülebilecek türde de adından söz ettirebilecek konumda yer alacaktır.

Işıklı kornalar ihtiyacınızı Botem ile karşılayabilirsiniz. En uygun fiyat garantisiyle elektrik sektöründeki ürünlerin tedarikini sağlamaktayız. Hem uygun fiyat hem kaliteli malzeme hem de ürünü alıcıya hızlı ulaştırma seçeneklerimizle sizlerleyiz. İnternet sitemizdeki ihtiyacınız olan ürünü seçerek ardından çıkan talep formunu doldurmanız yeterlidir. Hemen akabinde sizlere ulaşarak ihtiyacınız olan ürünü adresinize kargolamaktayız.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!