İkaz lamba türlerinin içerisinde yer almakta olan, 5 katı kadarıyla üretimi yapılabilen ışıklı kolonlar birden çok endüstri alanında kullanılmaktadır. Bununla birlikte bu ışıklı sistemi olan kolonlar birçok sektör arasında en fazla aranmakta olan ürünlerden bir tanesidir. Hem görsel anlamda hem de sesli bir biçimde kullanılmakta olan ışıklı sisteme sahip olan kolonlar, herhangi bir mekanik cihazın, bir işlemin gerçekleştirilmesinin veya bir envanterin gerektirdiği zaman doğru bir biçimde ikaz edilmesinin en mantı bir biçimde yapmakta olan lambalara verilen isimdir.

ışıklı kolonlar

Işıklı Kolonların Kullanımları

Işıklı kolonlar kullanılan herhangi bir ortamda karşısındaki bir kişinin dikkatini üzerine çekebilecek derecede yüksek bir ışık yayma potansiyeli göstererek bir nevi çevresinde bulunmakta olan şahıslara uyarı niteliği taşımaktadır. Böylelikle de bir iş yerinin güvenlik durumuna yönelik pozitif katkı sağlamaktadır. Işıklı kolon sisteminin kurulma işlemi çok kolay ve basit olup, bu kolonlar gövde kısmı, cam modülü ve buzzer parçalarından oluşmaktadır.  Işıklı sistemi sahip olan kolonların birçok rengi bulunmaktadır ve kullanılacak ortama göre bu renklerin farklı anlamları bulunmaktadır. Işıklı kolonların yardımı sayesinde örneğin bir fabrikanın gece vardiyasında çalışmakta olan işçinin karşısına çıkacak olan forklift aracının farkına daha çabuk varmasını sağlamaktadır. Aynı şekilde bu ışıklı kolonlar girilmesi yasak olan bölgelerde, ambulanslarda, polis araçlarında veya buna benzer uyarı niteliği taşıyacak olan daha farklı alanlarda da kullanılmaktadır.

Işıklı kolonlar satın alınmak istendiğinde akla ilk gelen ve en çok tercih edilen site Botem’dir. Botem olarak müşterilerimiz için en kaliteli ürünleri tercih ederek en uygun fiyatlara satmaktayız. Fiyat performans ürünlerimize göz atmak için internet sitemize bakabilirsiniz.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!