Elektrik iletimi konusunda kablolar önemli bir yer tutmaktadır. Bu tip destek verebilecek kablo seçenekleri arasında blendajlı kablolar da yer almaktadır. Blendajlı kablolar ile yüksek gerilim ve akım içeren iletim işlemleri sürekli olarak gerçekleştirilebilecektir. Bu yönde destek verebilecek olan söz konusu kablo seçenekleri doğrultusunda da istenilen standartlar içerisinde sonuçlar elde edebilmek de söz konusu olabilmektedir.

Basit bir işleyişe sahip olarak da görülebilecek türde olan bu tipteki kablo tasarımları, genel olarak endüstriyel faaliyetler içerisinde tercih edilmektedir. Belirli bir teknikle imal edilen bu kablolar her zaman gerekli kriterleri içermesi bakımından da yeterli bir konumda da olmasıyla tercih edilebilecek türde yer almaktadır.

Blendajlı Kablolar Tekniği

Kablolar farklı teknikler doğrultusunda destek veren unsurlar olarak görülebilmektedir. Kabloların çevresinde yer alan sarmal biçimindeki sargılara blendaj adı verilmektedir. Bu yöndeki kabloların ilk olarak içi boşaltılmaktadır. Sonrasında da blendaj kısmının uç kısımları reçine ile kaplanacak ve sökülen kısımlara eklenebilecektir.

Sıcak bir havya ile beraber blendajın üzerine konulabilecek ve bağlantı noktasında var olan lehimlerin blendajın üzerinde olması sağlanabilecektir.

Aynı zamanda da blendajların bağlantı noktasından ayrı tutulması da sağlanarak, havya ile ısıtıldıktan sonra da temizlenmesi süreci devreye girebilecektir. Bu işleyiş doğrultusunda blendajlı kablolar imal edilebilecek ve yüksek gerilimlere de uygun hale getirilebilecektir. Tam olarak elektrik iletimini beklenilen şartlara getirebilme konusunda da ön planda yer alabilecektir.

blendajlı kablolar

Botem olarak güvenceli blendajlı kablolar satışını yapmaktayız. Firmamız sadece satasıya kadar değil devamlı olarak sizleri düşündüğünden dolayı sizlere satışını yaptığımız üründe kalite ve uygun fiyatı dikkate almaktayız. İhtiyacınız olan ürünü seçtikten hemen sonra çıkan talep formunu doldurmanız durumunda sizlerle iletişime geçerek ürünü adresinize en kısa sürede teslim ediyoruz.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!