Bakır hammaddesinin sıvı levhalık kalıplara dökülerek silindir makineleri ile ezilmesiyle bakır levhalar elde edilir. Ezilme işleminden sonra tavlanma aşamasına geçilmelidir. Şerit, bant, rulo gibi farklı modellerde üretilebilmektedir. Kızıl bir renge sahip olup, parlak bir görünüm verirler. Sert, tavlı ve yarı tavlı olarak sipariş edilebilir. Bazı ölçüleri hazır satış ürünü olarak stoklarda bulundurulmaktadır. İhtiyaç duyulan ölçülere ve diğer özelliklere göre üretimi gerçekleştirilir.

bakır levhalar

Bakır levha kullanım alanları oldukça geniştir. Çatı formlarında ve kubbe türündeki yapı formlarında kaplama amacıyla kullanılabilir. Çatı saçaklarının kaplanmasında, drenaj sistemi ve oluk yapımında bakır levha kullanımı sağlanır. Kazan ve davlumbazlar için yine bu tür levhalar tercih edilir. Dekoratif süs eşyaların üretiminde yine bakır levha kullanılmaktadır. Boya ve bakım gerektirmemesi büyük fayda sağlar. Rengi bakırın doğal rengi olan kızıl formdadır.

Bakır levha fiyatları piyasada farklı ücretlerde sunulabilmektedir. Bakırın kalınlığı, ağırlığı, sertliği gibi faktörler sonrasında fiyat belirlenir. Web sitemizde bulunan bakır levha çeşitleri yüksek kalitedeki hammaddenin işlenmesiyle ortaya çıkmıştır. Hazır ürünlerin teslimatı hızlı bir şekilde sağlanabilmektedir. Farklı özelliklerde istenen levhalar olursa üretim aşamasına geçilmekte, üretim bitip ürün hazır hale geldikten sonra alıcıya teslimat süreci başlamaktadır. Sitemizde bulunan ürünlere ilişkin fiyat tekliflerimizi almak için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Fiyat teklifimizle ilgili sorularınız için sitemizde bulunan iletişim numaralarını kullanabilir ve bizlere ulaşabilirsiniz.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!