Kablo seçenekleri kullanım alanlarına ya da ortamlara bağlı olarak farklı türde imal edilebilmektedir. Bu anlamda antigron kablolar da gerek duyulduğunda kişilerin destek alacağı ürünler arasında sayılabilmektedir. Söz konusu kablo modelleri nemli şartları içeren noktalarda tercih edilmektedir. Aynı zamanda da sıva altlarında ya da üstlerinde de görülebilmektedir.

Bir nevi NYM kablo olarak da adlandırılan bu kablo seçenekleri, birden fazla tel içermesiyle de bilinmektedir. Öte yandan PVC içeren termoplastikle de kaplanmasıyla öne çıkan unsurlar olarak ifade edilmektedir. Herhangi bir depo, işletme ya da ofisler içerisinde yer alabilmektedir. Güneş ışığına maruz kalmaması halinde açık ortamlarda da yer alabilecek türde vasıfları bulunmaktadır.

antigron kablolar

Antigron Kablolar Özellikleri

Kablolar içerisinde önemli bir yerde bulunan ve sık sık talep gören antigron kablolar, bakır metalini iletken olarak kullanmaktadır. Bu kablo seçeneklerinin çalışmalarını sürdürmeleri konusundaki en fazla sıcaklık ise 70 derece olarak ifade edilmektedir. Ancak 160 dereceye kadar faaliyet gösterebilen bu ürünler, maksimum sıcaklığa eriştiğinde kısa devre halini de almaktadır.

Bu tip kablo seçenekleri herhangi bir koruma gerektirmeyen meskenler ya da endüstriyel noktalar içerisinde yer alabilmektedir. Güneş ışığına direkt olarak maruz kalamayacağı alanlar içerisinde de etkili bir yer almaktadır. Genel olarak duvar içerisinde yer alan bu kablo seçenekleri, her bir kullanıma uygun olarak da adından söz ettirebilecek türde kendini gösterebilecek konumdadır.

Antigron kablolar satın alacağınız vakit Botem internet sitesinden alışveriş yapmanız doğru bir seçim olacaktır. Botem olarak sizlerin memnuniyetini misyon belirleyen bir şirketiz. En uygun fiyat garantisiyle en yüksek kaliteye sahip antigron kablolar alanında uzman ekibimiz tarafından seçilerek daha sonra sizlerin satışına sunulmaktadır. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!