Abana motor elektrik enerjisini mekanik enerjiye çeviren elektrik motorudur. Elektrik motorlarında birden fazla marka bulunmaktadır. Hepsi kullanım alanına, malzeme kalitesine, voltaj değerine göre değişiklik gösterir. Abana motor Türkiye’de en önemli denilebilecek seviyede olan elektrik motoru üreticilerinden birisi haline gelen firmadır. İstanbul merkezli olan Abana motorun imalat noktası Kastamonu Organize Sanayi Bölgesindedir.

Abana motor fabrikasında gövde büyüklüğü 63’den başlayarak 280 tip gövde büyüklüğüne kadar motorların üretimini yapmaktadır. Bunun yanında 120 Watt kompakt güç değeri ile 110 kW güç değeri arasında 2 kutuplu, 4 kutuplu, 6 kutuplu, 8 kutuplu ve 12 kutuplu alternatif elektrik akımıyla çalışan trifaze elektrik motorları üretmektedir.

Ürünler sadece bunlarla kalmayıp müşterinin talebine göre, mekanik veya elektriksel ölçüleri normalde kullanılan değerlerden farklı olması durumundaki elektrik motorlarının da üretimini yapmaktadır.

Abana motor el tezgahlarında, vinçlerde, CNC tezgahlarında, havalandırma sistemlerinde ve kompresör gibi endüstrinin olmazsa olmaz ürünlerinde kullanılmaktadır. Bu makinelerin oluşturduğu arıza durumlarında Abana motor yedek parçaları ihtiyacınızı Botem ile karşılayabilirsiniz.

Madencilik, mermer, tekstil, soğutma, inşaat gibi önemli endüstri sektörlerinde zaman çok önemlidir. Zamandan tasarruf sağlayabilmek için Abana motor yedek parçalarına sahip olmanız büyük bir avantajdır.

Botem ile en kaliteli malzemeye sahip yedek parça tedarikini sağlayabilirsiniz. İnternet sitemizde ihtiyacınız olan ürünü seçip talep formunu doldurmanız sizlere ulaşıp, ürünü ulaştırabilmemiz için yeterlidir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!