Şekil itibarıyla penseye benzeyen yan keskiler, işlemleri daha da hızlandırabilecek türde etki yaratabilen araçlar olarak görülebilecektir. Son derecede kolay kullanılabilen ve rahatlıkla taşınabilen bu ürünler, herhangi bir tadilat ya da tamirat işlemlerinde kullanılabilecek türde de bulunmaktadır. Tadilat, tamirat ya da montaj işlemleri esnasında tel ya da benzeri malzemelerin kesilmesini sağlayabilecek olan yan keski seçenekleri, ne kadar işlevsel bir yapıda olduğunu gösterebilmektedir. Aynı zamanda da son derecede rahat bir şekilde kullanılabilecek olan bu ürünler, tam da arzu edilen bir biçimde dizayn edilmiştir. Herkesin rahatlıkla kullanabileceği ve kolaylıkla sonuç alabileceği türde de destek veren unsurlar arasında kendini göstermektedir.

yan keskiler

Yan Keskiler Kullanımı

Yan keski olarak bilinen ekipmanların kullanımı son derecede basittir. Yan keskiler tek bir hamleyle gerekli sonuçları verebilecek türde bulunabilmektedir. Ön yüzünde bulunan iki keskin noktaya kesilecek olan metal telin sıkıştırılması sonrasında kesme işlemi gerçekleştirilebilecektir. Arka tarafında ise tek bir elle gerekli işlemin gerçekleştirilmesini sağlayacak tutacaklar bulunmaktadır. elin zorlanmaması ya da zarar almaması adına kauçuk ya da plastik kaplamalar içeren bir ürün olarak değerlendirilmektedir. Kısa süre içerisinde gerekli sonuçları elde edebilecek ve işlemlere hızlılık kazandırabilecek türde olan yan keski seçenekleri, farklı boyutlarda da imal edilmektedir. Bundan dolayı da kişilerin istedikleri şartları kapsayabilecek türde yer almasıyla da ön planda kendini gösteren ürünlerdir.

Yan keskiler otomasyonda bakım işi yapan kişiler için önemli bir materyaldir. Yan keskiyle kablo kesme, kablo soyma gibi işlemlerin daha rahat yapılabilmesi için kesici metal kısmının kaliteli olması gerekmektedir. Aksi takdirde kesme işleminde sıkıntı çıkarabileceği gibi paslanma sonucunda açılıp kapanma işlemi de problemli bir hale gelebilir. Botem ile en uygun fiyata yan keskiler ve diğer tüm el ekipmanlarını satın alabilirsiniz.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!