Basınç farkının oluşumuna sebep olan radyal fanlar havanın ilerleyeceği yön doğrultusunda bulunan kanallar vasıtası ile bağlı bulunduğu kanala üflemenin sağlanmasında etkili olan ürünlerdir. Öne ve geriye eğimli olan radyal fanların yanı sıra eğimsiz radyal fan ve aerodinamik radyal fan da bulunmaktadır.

Radyal Fan Çeşitleri ve Kullanım Alanları

  • Eğimsiz Radyal Fan

Endüstriyel alanlarda ve yüksek basınçlı klima sistemlerinde yer alır.

  • Öne Eğimli Radyal Fan

Alçak basınca sahip olan alanlarda kullanılan öne eğimli radyal fan klima cihazlarında sıklıkla yer almaktadır.

  • Geriye Eğimli Radyal Fan

Genel havalandırma işlemleri için fabrika ve benzeri alanlarda kullanılır.

  • Aerodinamik Radyal Fan

Aerodinamik radyal fanları geriye eğimli olan radyal fanlar ile benzer özelliğe sahip olup hava debisinin yüksek olması sebebi ile daha geniş alana sahip olan fabrika ve benzeri alanlarda kullanılır.

Radyal Fan Satın Alma İşlemleri

İhtiyacınıza uygun özelliğe sahip olan radyal fan alımında ürün çeşitleri arasından seçiminizi doğru olarak yapmanız önerilir. Aerodinamik, eğimsiz, öne eğimli, geriye eğimli gibi çeşitleri bulunuyor. Ürün alım işleminizde ihtiyacınıza uygun özellikleri sunan alım işleminizi gerçekleştirmek için sayfamızda yer alan talep formunu doldurarak gönderim yapmanız yeterlidir.

Radyal fan alım işlemi için gönderim yapacağınız talep formu sonrasında ise firmamız müşteri temsilcimiz kısa sürede tarafınıza ulaşım sağlayarak sipariş detaylarınız hakkında bilgi alarak sipariş onayınızı gerçekleştirir. Kısa sürede adresinize ulaştırılmak için gönderim işlemi de yapılır. Firmamızda yer alan radyal fan alımına yer açarak kaliteyi uygun fiyat ile satın almanın da avantajına sahip olabilirsiniz. Hemen radyal fan alım işlemi için talpe formunu doldurarak kaliteli üretim özelliğine sahip olan ürünü uygun fiyat ile satın almanın da avantajına sahip olabilirsiniz.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!