Elektronik sistemler içerisinde bulunan kabloların daha düzenli ve korunaklı bir halde olması noktasında pano içi kanallar etkili bir yer tutmaktadır. Bu yöndeki kanal seçenekleri RoHS uyumlu olarak da adlandırılabilmektedir. Aynı zamanda da kendi kendini söndürmesine dair bir özelliği de içerisinde barındırmaktadır. Kurşun içermeyen bu tasarım doğrultusunda her zaman ideal standartlara sahip olduğunu görebilmek mümkündür. PVC ile izole edilmiş biçimde kullanıcılara sunulmakta olan pano içi kanal seçenekleri, -15 ile +60 derece aralığında yer alan sıcaklıkta etkisini gösterebilecektir. Öte yandan 4 mm tırnak aralığına ve 6 mm de tırnak genişliğine sahip olarak görülebilecek türde de adından söz ettirmektedir.

Pano İçi Kanallar

Pano İçi Kanallar Kullanımı

Söz konusu kanal modelleri herhangi bir kablonun daha da etkili bir şekilde çalışmasını sağlamak adına ideal bir konumda yer almaktadır. Karmaşık kablolardan kurtulmak ve herhangi bir hasar alma ihtimalini engellemek adına öne çıkan pano içi kanallar, herhangi bir endüstriyel faaliyet içerisinde de yer alabilmektedir. Bu sayede hareketli cihazların da en etkili hallerini ortaya koyarak, uzun sürede arıza vermemeleri konusunda etkili bir seçim olacaktır. Kusursuz bir standarda sahip olarak görülse de farklı ölçülerde ön planda var olan pano içi kanal öğeleri doğrultusunda tam da arzu edilen şartları karşılamak muhtemel olacaktır. Bu sayede de kişilerin tam da arzuladıklarını elde etmeleri görülebilecektir.

Botem olarak en uygun fiyata en kaliteli diğer bir deyişe fiyat performans pano içi kanallar satışını yapmaktayız. Hızlı kargolama seçeneğimiz ile ihtiyacınız olan ürünü hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmaktayız.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!