Elektrik panolarının içinde oluşan sıcak havanın atılmasına destek olan önemli parçalar arasında yer alan pano fanları sıcak havanın tahliye edilmesi ile panonun güvenli çalışmasına destek olur. Farklı ölçüler ile sunulan pano fanları aynı zamanda değişen model seçenekleri ile de üretilerek kullanılan panoya göre gereksinim duyulan ürüne sahip olabilmenize destek olur.

Pano Fanları Ne İşe Yarar?

Pano fanları değişen ölçüleri ve çeşitlerinin yanı sıra havalandırma filtre çeşitleri ile de farklı olarak üretilen ürünlerdir. Bu değişimin temel sebebi kullanılacak olan panonun ihtiyacını karşılamasının sağlanmasıdır.

Pano fanları iç alanda oluşan ve zaman içinde ısınan alanda havanın tahliyesini sağlamadır. Böylelikle iç alan ısısı beli düzeyde kalarak aşırı ısınma ile karşılaşılmadan sorunun çözümü elde edilerek pano güven ile kullanılabilir.

Pano fan alımında ölçüleri ve modeli kadar hava kapasitesinin m3/h özelliklerine de dikkat ederek seçiminiz yapmanız tavsiye edilir. Bunun yanı sıra pano fanlarında özellikle su geçirmezliğin bulunması güvenliğin edinilmesi açısında da önemlidir. Bu detaylara dikkat ederek pano fan kullanımının tüm avantajlarına sahip olabilirsiniz.

Pano Fan Alım İşlemleri

Pano fanları elektrik panolarında güvenliğin elde edilmesinde imkân tanıyarak hava tahliyesinin yapılmasına yardımcı olur. Hava filtreleri, model ve ölçüleri ile ilgili olarak ihtiyaç duyduğunuz pano fan çeşidi için sayfamızda yer almakta olan talep formunu doldurup gönderim yapabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz pano fan ya da fanlarının talep formu ile tarafımıza bildiriminin yapılmasının akabinde müşteri temsilcimiz kısa sürede dönüş sağlayarak sipariş onayınızı alır. Böylelikle kısa sürede ürüne sahip olmanın da avantajını elde edebilirsiniz. Kaliteli üretime sahip olan pano fan alımında uygun fiyat seçeneğinden yararlanmak için hemen talep formunu doldurarak satın alabilirsiniz.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!