Etkili bir sensör olarak görülen kafalı tip PT100ler her zaman kullanıcıların ilgisini çekebilecek ve istedikleri kullanım şekline destek verebilecek bir konumda yer almaktadır. Farklı farklı ebatlarda yer alsa da tamamen paslanmaz çelikten meydana getirilen koruyucu boruyu da kapsamakta olan bir üründür. Aynı zamanda da -100 ile +600 derecelik aralıkta da rahatlıkla etkisini gösterebilmektedir. Her zaman yüksek koruyuculuk oranına sahip olmasıyla adından söz ettirerek, bu anlamda kişilerin yaygın biçimde tercih ettikleri yapıda bulunmaktadır. Kafalı tip PT100 biçiminde adlandırılan bu modeller, rahatlıkla monte edildikten sonra da işlevini göstermeye devam etmektedir. Bu sayede de her bir kullanıcıyı destekleyebilecek türde de varlık gösterebilmektedir.

Kafalı Tip PT100'ler

Kafalı Tip PT100ler Kullanımı

Sensör modelleri arasında yer alan kafalı tip PT100ler, her zaman elverişli bir alan yaratmada ön planda yer almaktadır. Herhangi bir tehlike durumunu detaylıca takip eden söz konusu sensör seçenekleri, genel olarak kullanıcıların arzu ettikleri kriterleri içerebilecektir. Boruların çapları ya da dış ölçülerinde de farklılık gösterse de işlevi açısından her bir kullanıcının aradıkları şartları kapsamaktadır. Bundan dolayı da her zaman etkili sıcaklıklar içerisinde faaliyet gösterebilecek olan bu ürünlerden beklenen sonuçları elde etmek de muhtemel bir durum olacaktır. 3 telli biçimiyle sıcaklığı rahatlıkla tespit ederek, her bir kullanıcının en iyi şartlara erişmesi noktasında da ne kadar kusursuz olduğu görülebilecektir.

Kafalı tip PT100ler ihtiyacınız varsa Botem firmasını tercih etmeniz doğru bir seçim olacaktır. Botem olarak sizler için en uygun fiyat garantisiyle otomasyon ürünlerinin satışını yapmaktayız. Ucuz fiyatlarımızın yanı sıra asla Çin malı veya yan sanayi ürünler kullanmayarak en kaliteli malzeme yapısına sahip olan ürünleri tercih etmekteyiz. Kafalı tip PT100ler siparişini talep formundan verdiğiniz durumda en kısa sürede kargolama işlemini tamamlamaktayız.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!