Termokupl olarak bilinen kablolar, iki farklı iletken metalin bir arada kaynatılması sonrasında da ortaya çıkmaktadır. Kablolu tip termokupllar sayesinde var olan sıcaklıkların ölçüm işlemleri bu iki iletken maddenin daha iyi sonuçlar verebilmesi sağlanabilecektir. Soğuk ve sıcak iletkenler doğrultusunda var olan sıcaklık farkı sayesinde işlem yapılabilecek ve gerekli gerişimler doğrultusunda da istenilen sonuçlara ulaşıldığı gözlemlenebilecektir. Ancak kablolu tipleriyle öne çıkan bu unsurların en olumsuz özelliği de çalışma prensibinin en fazla 200 derece sıcaklıkta geçerli olduğu yöndedir. Bu sayede de kullanıcıların etkili olarak sonuç alabilmelerine dair bir durumu yaratmaları konusunda da ön planda sayılabilecek konumda yer almaktadır.

Kablolu Tip Termokupllar

Kablolu Tip Termokupllar Kullanımı

Termokupl seçenekleri iki farklı metal ya da alaşım içermektedir. Bu yönde üretildiğinden ötürü herhangi bir sanayi faaliyeti içerisinde çıplak olarak kullanılmaması da söz konusu olabilmektedir. Özel kılıflar içerisinde var olan bu iki farklı metal ya da alaşımın herhangi bir darbeye maruz kalmaması adına bu yönde bir işleyiş ortaya çıkabilmektedir. Kablolu tip termokupllar sayesinde sanayi faaliyetlerindeki ölçüm oranı 0 derece ile 1300 derece arasında olmaktadır. Aynı zamanda da çıkış geriliminin de 0-53 MV aralığında olması gerektiği ifade edilmektedir. İletken metal çiftlerinin etkili sonuç vererek, tam da istenilen sıcaklık testi uygulamaları içerisinde de önemli bir yerde bulunan seçenekler arasında da kendini göstermektedir.

Botem olarak misyonumuz müşteri memnuniyetidir. Bundan dolayı sizler için tedarikini sağladığımız ürünlerde hem uygun fiyat arayışındayken hem de kaliteli malzemeden üretilmiş olmasına dikkat ediyoruz. Bizleri tercih ederek kablolu tip termokupllar satın alabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünü internet sitemizden seçerek ardından çıkan talep formunu doldurmanız yeterli. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!