Sensörlere dayalı faaliyetlerini gösterecek olan kişilerin kablolu tip PT100ler ile beraber istedikleri sonuçları alabilmeleri muhtemel olacaktır. Standart bir biçimde imal edilen bu ürünlerin kablo boyu da 1 metre olarak öne çıkmaktadır. Her bir işleyişe destek verebilecek ve etkin bir uyarıcı olarak tabir edilecek olan kablolu tipteki söz konusu sensör modelleri, herkesin aradıkları şartlara sahip bir yapıda da yer almaktadır. Bundan dolayı da kullanıcıların sensör modelleri arasında ideal bir seçimi olarak da görülebilecektir. Oldukça ideal bir seçenek olarak görülerek, her bir ortama rahatlıkla dahil olabilecek fonksiyonlara sahip olarak adından söz ettirmekte olan modellerdir.

Kablolu Tip PT100'ler

Kablolu Tip PT100ler Özellikleri

Etkili bir sensör seçeneği olarak görülen bu tasarımın boru çapı 4 mm olarak adlandırılmaktadır. Kablolu tip PT100ler aynı zamanda da 15 mm ebatında damla boyuna da sahip olarak görülmektedir. 1 metrelik kablo boyuna sahip olarak da adlandırılmaktadır. Çalışma aralığında var olan sıcaklık ise -100 ile +400 arasında farklılık göstermektedir. Sabit kabloya sahip olan bu sensör sistemleri aynı zamanda da tam olarak izole edici özellikleri de içermektedir. Bu yöndeki ürünlerin bu şartlar altında son derecede etkili bir seçenek olarak adlandırılabilmektedir. Kullanıcıların tam da rzu ettikleri şartları içererek, her bir ortama rahat bir şekilde adapte olarak, çalışma prensibini de ortaya koyabilecek türde yer almaktadır.

Kablolu tip PT100ler en uygun fiyat garantisiyle Botem internet sitesinde satılmaktadır. Botem olarak müşteri memnuniyetine önem veren bir firmayız. Tam anlamıyla fiyat performans ürünlerini seçerek sizlere sunuyoruz. Satın almak istediğiniz ürünü seçtikten sonra gelen talep formunu doldurmanız durumunda alanında uzman ekibimiz sizlerle iletişime geçerek en kısa sürede adresinize kargolama işlemini tamamlamaktadır.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!