İnvertörler, elektriksel gücün çevirici unsurları olarak bilinmektedir. Doğru akımı alternatif akıma çevirebilme özelliğine sahip invertörler 6 doğrultucu sistemle çalışmaktadır. İnvertör, her hangi bir devreye bağlı olarak çalışmaktadır.

Farklı frekans ve gerilimde bulunarak kontrol devrelerine üretilen gücü iletmektedir. Kontrol sistemlerine iletilen güç yönetim sistemi yani anahtarlama olarak da tanımlanabilmektedir. Firma ürünlerine kolaylıkla sahip olunabilmektedir.

İnvertör Nedir?

Elektrik gücünü ihtiyaca göre çevirebilen teknik sistem olarak tanımlanabilmektedir. Güç dönüşüm ürünleri olarak tanımlanan sistemler geniş kullanım alanına sahip ürünler olarak bilinmektedir. Tommatech invertör güneş enerji sistemlerinde güvenle kullanılmaktadır. İnvertör ihtiyacı bulunanlar günün her saati internet sitesinden ürün seçimi yaparak sipariş verebilmektedir.

Ürünler firma güvencesiyle en kısa sürede adrese teslim edilmektedir. Sistemde bulunan doğru akımı alternatif akıma çevirerek anahtarlama ve kontrol paneline iletmektedir. Güven unsuru olarak kullanılabilen teknoloji ürünleri uzun yıllar kullanılabilmektedir.

E-Ticaret sistemleri ürünleri kullanıcının ayağına getirerek satın alma işlemlerini kolaylaştırmaktadır. İnternet erişimi yapılarak ürün seçilmekte ve sipariş oluşturulabilmektedir. Uygun fiyat yüksek kalite güvencesiyle sahip olunan ürünlerden maksimum fayda sağlanabilmektedir.

Ticari faaliyetlerini güncel teknoloji sistemine entegre ederek çalışan firma müşteri memnuniyeti sayesinde güvenle çalışmaktadır. Satış sırasında olduğu kadar satış sonrasında da müşterilerine profesyonel destek vermeye devam etmektedir.

Çevirici Çeşitleri

Çeviriciler güç kaynaklarından aldığı enerjiyi dönüştürerek AC akım olarak anahtarlama sistemine iletmektedir. Çalışma prensibi doğru akımı DC akımı AC akıma dönüştürebilmek olarak tanımlanmaktadır.

İnvertör çeşitleri;

  • Merkezi,
  • Mikro,
  • Dizi invertör

Olarak üç bölüme ayrılmaktadır.

Merkezi sistemler, büyük kapasiteli santrallerde kullanılmaktadır. KW değeri ile mW güç değerlei arasında kullanılmaktadır. Çalışma prensibi farklılık gösteren merkezi invertör teknolojisinde doğru akım kutularında bağlantı yapılmaktadır. Buradan invertöre iletilmektedir. Böylelikle tek merkezden pek çok alan yönetilebilmektedir.

Mikro invertörler, panel arkalarına montajlanarak çatı sistemlerinde kullanılmaktadır. Dizi ya da string invertör sistemi ise, saha uygulamaları ve çatılarda kullanılabilmektedir. Geniş kullanım alanına sahip dönüştürücü türleri arasında bulunan string teknolojisi güvenle kullanılmaktadır.

Botem satışında bulunan tüm invektör çeşitlerine kolaylıkla sahip olunabilmektedir. Genel invertör üretim teknolojisinde frekans değiştirme, dönüştürme ve doğrultucu otomatik denetim gücü bulunmaktadır.

Dönüştürücü Avantajları

Dönüştürücü olarak ifade edilen invertör, kullanıcıya pek çok avantaj sunmaktadır. Dönüştürücü teknoloji ürünleri kullanımı sayesinde elektronik ürünlerde bakım onarım gereksinimi düşürülmektedir. Motor sistemlerinde enerji tasarrufu ve kesintisiz verimlilik sağlanabilmektedir. Şebeke üzerinde bulunan reaktif enerjiyi azaltarak %40 oranında enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Dönüştürücüler teknik işlev gücü yanında yüksek enerji tasarrufu ürünleri olarak da ilk tercihler arasında bulunmaktadır. Dönüştürücü ve çevirici eleman olarak tanımlanan invektöreler firma güvencesiyle satışa sunulmaktadır.

İhtiyaç sahipleri bulunduğu yerden iletişim kurarak ürünlere sahip olabilmektedir. Sipariş usulüyle sahip olunan çeviriciler son derece kaliteli ve güvenli ürünler olarak uzun yıllar konfor sunmaktadır. Ayrıca enerji tasarrufu sağlamakta olup kullanıcıya ekonomik avantaj da sunmaktadır.

İnvertör Kullanım Alanları

Kullanım alanı çok geniş olarak bilinen invertörler ileri teknoloji ürünleri olarak kullanılmaktadır. Botem ürünleri üretim özellikleri ve güvenilirliği bakımından ilk tercih ürünü olarak seçilmektedir. Seçilen ürünler sipariş verilerek adrese teslim alınabilmektedir.

Uzun ömürlü, yüksek verimli enerji sistemleri olarak güvenle kullanılmaktadır. Güç dönüşümü gerektiren bütün elektrik elektronik sistemlerinde invertör kullanılabilmektedir.

Kullanım alanları arasında;

  • Televizyonlar,
  • Bilgisayarlar,
  • Elektrikli ev aletleri,
  • Aydınlatma ürünleri,

Matkaplar bulunmaktadır. Kullanım alanı geniş yelpazeye yayılabilen dönüştürücünün amacı sistem enerjisini alternatif akıma AC çevirmek olarak bilinmektedir. Uygun fiyata üst kalite ürün güvencesiyle Botem ürünleri tercih edilmektedir.

Ürün seçimi yapıldıktan sonra sipariş oluşturularak güvenli ödeme ve gönderi sisteminden de faydalanılabilmektedir. Sipariş ürünleri firma güvencesiyle en kısa sürede adrese teslim edilerek kullanıma sunulmaktadır.

Çevirici Faydaları

Çevirici sistemler olarak bilinen dönüştürücü geniş alanda güven sağlamaktadır. Kullanıcılara doğru akımı alternatif akıma çevirerek farklı frekanslarda enerji alabilme olanağı sunmaktadır. Güç çevirici olarak tanımlanan dönüştürücüler yaygın alanda kullanılmaktadır. İnvertör fiyatları düşük tutularak müşteriye ekonomik katkı sağlanmaktadır.

Güç evrimi sağlayabilme özelliğine sahip ürünler negatif ve pozitif enerji akımı arasında denge unsuru olarak kullanılmaktadır. Büyük faydaları bulunan ürünlere sahip olunarak dönüştürme avantajlarından faydalanılabilmektedir.

Ürün Tedariki Nereden Yapılır?

Kullanım alanı oldukça geniş ürünler olarak bilinen invertör tedariki kolaylıkla yapılabilmektedir. Ürün tedarikini nereden yapabilirim? Sorusunun cevabı bulunduğunuz yerden olarak verilebilmektedir. Herkes bulunduğu yerden internet erişimi sağladıktan sonra ürün seçimi yapabilmektedir.

Seçilen ürünler için sipariş oluşturularak güvenle sahip olunabilmektedir. Kullanıcının ayağına kadar getiren internet erişimi sayesinde ürünler kolaylıkla seçilebilmektedir. Pek çok ürün arasından en güvenilir üretim teknolojisi ve üretici ürünleri seçilmektedir. Bu nedenle firma güvenliği ve sektör deneyimi, firma personelinin işe hakimiyeti de büyük önem taşımaktadır.

Bu konuda öne çıkan firma hem uzun yılların sektör tecrübesi ve profesyonel ekip güvencesiyle hizmet sunmaktadır. Firma ürünlerini tercih eden müşteriler yüksek kalite ürünlerle satış sonrası da teknik destek sunan profesyonel ekip güvencesi kazanmaktadır.

İnvertör Seçimi

Yüksek enerji tasarrufu sağlayabilme teknoloji sistemleri olarak invertörler seçilmektedir. İnternet üzerinden kolaylıkla tedarik edilebilen ürünler uzun yıllar kullanılabilmektedir. Bu konuda dikkat edilecek en önemli nokta ürün kalitesi ve firma güvenliği olarak ifade edilebilmektedir.

Botem uzun yılların sektör deneyimi ve ürün kalitesiyle farkını kanıtlamaktadır. İnternet iletişimi kurularak 7/24 ürün seçimi yapılmakta ve sipariş verilebilmektedir. Sipariş ürünleri en güvenli paketleme ve gönderi yöntemiyle adrese teslim edilmektedir.

Tüm ürünlerden uzun ömürlü ve güvenli üretim teknolojisi gereği uzun yıllar kesintisiz verim alınabilmektedir. Firma güvencesiyle sahip olunan yüksek kalite ürünler güvenle kullanılarak kesintisiz verimlilik sunmaktadır. Her türlü dönüştürücü ihtiyaçları internet üzerinden güvenle tedarik edilebilmektedir.

Tommatech Dönüştürücü Nedir?

Tommatech invertör güneş enerji sistemlerinde dönüştürücü olarak kullanılmaktadır. Solar enerji olarak ifade edilen Güneş Enerjisi Sisteminden faydalanılabilmek için de çeviri türü kullanılmaktadır. 10 kW gücünde bir enerjiden sağlanan enerji tüm evin elektrik ihtiyacını karşılayabilmektedir.

Bütün evin aydınlanması, televizyon, bilgisayar, klima ve beyaz eşyaların çalışması sağlanabilmektedir. Sınırsız şarj aleti kullanımı ve artı işlevler görülebilmektedir. Bu nedenle en kısa sürede ürün tedariki yapılarak enerji tasarrufu sağlanabilmektedir.

GES olarak tanımlanan Güneş Enerjisi Sistemi son yıllarda en çok tercih edilen sistem olarak bilinmektedir. Tükenmeyen kaynak olarak bilinen Güneş enerjisinden en yüksek fayda sağlanarak doğal kaynaklarında değerlendirilmesi sağlanabilmektedir.

Doğrultucu Bölümü Nedir?

İnvertörlerler doğrultucu sistem gücüyle çalışmaktadır. En az 6 doğrultucu 3 fazlı olarak bilinen büyük güç kaynaklarında kullanılmaktadır. Doğrultucu ifadesi darbeli olarak da kullanılabilmektedir. Buna en belirgin örnek matkaplar olarak verilebilmektedir. Darbeli matkaplar daha yüksek verimli ürünler olarak kullanılmaktadır.

Doğrultucu sistemden biri pozitif enerjiden güç iletimi sağlayabilirken diğeri negatif gerilimden güç sağlanabilmesine izin verebilmektedir. Amaç farklı frekanslarda AC gerilim elde edilmesi olarak tanımlanabilmektedir. İnvertör tedariki yapmak isteyenler günün her saati iletişim kurarak profesyonel destek alabilmektedir.

İhtiyaçlarını netleştirerek de ürün siparişi oluşturmaktadır. Siparişler güvenli ödeme, kredi kartına taksit olanaklarıyla yapılarak adrese teslim alınmaktadır. En kısa sürede teslim alınan ürünler uzun yıllar güvenle kullanılabilmektedir.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!