Bizi Ara E-Katalog

Kabloların yer alabileceği kanallara dair seçim yapılması durumunda özellikler baz alınacaktır. Bu anlamda galvaniz kanallar da dikkat çekebilecektir. Ortamın korozyon direncine en uygun biçimde destek verebilecek türdeki kanallara yönelmek etkili bir tercih olacaktır. Bu aşamada galvaniz kaplamasına sahip olan kanalların tercih edilmesiyle beraber istenilen şartlar ortaya konulabilecektir. Öte yandan kabloları taşıyabilecek biçimdeki ebatları da kanal seçiminde etkili bir yapıda yer alabilecektir. Kenar yükseklikleri, genişliği ve kalınlığa bağlı olarak kanalların seçilmesi işlemi tam da arzu edilen şartları karşılayabilecek konumda yer alacaktır. Kabloların olası problemleri giderebilmeleri anlamında da ne kadar yeterli bir konumda bulunduğu da görülebilecektir. Bu sayede de tam da arzu edilen şartları sunabilecektir.

galvaniz kanallar

Galvaniz Kanallar Kullanımı

Galvaniz kaplamaya sahip olan kanalların tercih edilmesi ve kullanılması aşamasında bazı temel bilgiler doğrultusunda hareket etmek son derecede önemlidir. Galvaniz kanallar kullanımı evresinde kabloların dahil edileceği alanların önceden belirlenerek, kanal seçiminde dikkate alınması gerekmektedir. Aynı zamanda da metre başına ortaya çıkacak olan kablo ağırlığı da bu tercih esnasında baz alınmalıdır. Kabloların ağırlığı kadar genişlik ve yüksekliği de kullanım anlamında etkili bir yapıda yer almaktadır. Aynı zamanda ortamların korozyon derecesine uygun olacak ve bu şarta direnç gösterebilecek olan galvaniz kaplamalı kanallar etkili bir yerde bulunarak, herkesin istedikleri şartları içerebilecek türde de gündeme gelebilecektir.

Yüksek korozyon direncine ve her kenar yüksekliğine, kalınlığına, genişliğine sahip kaliteli galvaniz kanallar satışının üstlenen Botem müşteri odaklı ve uygun fiyat garantili bir firmadır. Otomasyon anlamında satışını yaptığımız yüzlerce üründen ihtiyacınız olan ürünü sipariş vermek için tek yapmanız gereken ürünü seçip ardından çıkan talep formunu doldurmanız. Müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olduğumuz için sizlere en kaliteli ürünleri tedarik etmekteyiz.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!