İlgili Faliyetler

Fenerler ve ışıldakların günümüzde yeri ve önemi çok fark edilmese de çok fazladır. Fenerler ve ışıldaklar bizleri sadece karanlıktan kalmaktan kurtarmak değil, pil alınması gereken modeller için devamlı pil satın alarak masrafa girmemizden kurtarıyor. Şarj edilebilir pilleri kullanarak bu pilleri her defasında tekrar şarj ederek, masrafa sokmuyor. Kısa vadede çok bir sorun olmuyor gibi görünse de uzun vadede aydınlatma ihtiyacınızı devamlı pil alarak geçirmeniz maliyetli olduğu gibi kullanım açısından da bir hayli zor oluyor. Bu yüzden aslında tercih etmemek daha doğru bir seçenek haline geliyor.

Fenerler ve ışıldakların dahili bataryası mevcut olan modellerini tercih etmeniz hem kullanışlı hem de çok daha pratik olacaktır. Olası bir el feneri bataryasının bitmesi durumunda yeni bir pil satın alıp onu kullanmak yerine hali hazırda dahili olan bataryasını en yakın prize takarak şarj etmeniz çok daha büyük bir avantaj ve kolaylık sağlayacaktır. Bunun yanı sıra maddi anlamda da tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Kimi fenerler ve ışıldaklar direk prize takılırken kimisinde ise ara şarj kablosu bulunmaktadır. Yeni bir fener veya ışıldak satın alacağınız zaman kablolu bir model yerine direkt prize takılarak şarj olan modeli tercih etmeniz sizlere hem daha uzun ömürlü bir kullanım hem de kolaylık sağlayacaktır.

Fener veya ışıldak alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise kalitedir. Alacağınız üründe malzeme kalitesinin sağlam olması, batarya ömrünün uzun olması, şarj kablosuz olması önemli rol oynamaktadır. Botem tüm bu önemli detaylara dikkat ederek sizler için en kaliteli malzemeye sahip fenerler ve ışıldaklar satmaktadır. Fiyat olarakta gayet uyguna sağladığımız bu ürünleri tercih etmeniz sizin avantajınıza olacaktır.

Botem fener ve ışıldak tercihinde dış malzemesinin kaliteli olmasına, batarya model ve markasının sağlam olmasına önem göstermektedir. Eğer fener veya ışıldak satın almak istiyorsanız Botem’i tercih edebilirsiniz. İnternet sitemizde bulunan fenerler ve ışıldaklar kategorisinde istediğiniz ürünü seçerek talep formunu size ulaşacağımız bilgileri girmeniz durumunda en kısa süresinde sizlere ulaşarak isteğiniz doğrultusundaki ürünleri teyit ederek kargoya vermekteyiz.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!