Botem, 1986 yılında bobinaj sektörü üzerine kurulan bir elektrik firmasıdır. Bobinaj sektörüyle başlayıp her geçen gün daha da gelişerek 1994 yılında elektrik malzemelerinin satışını yaparak büyüme oranımızı ikiye katlayarak başarı katsayımızı arttırdık. Daha sonrasında 2019 yılında da LED aydınlatma üretimine başlayarak Çorlu elektrik firmaları içerisinde oldukça önemli bir yere sahip olduk. Botem olarak hedefimiz Çorlu ilinde her türlü bobinaj işlemleri, motor bakımları, en hızlı ve güvenli elektrik malzemesi satışı konularında zirveyi bırakmamak. Bizden hizmet almak için sitede bulunan iletişim numaraları aracılığıyla ulaşabilir ve çok uygun fiyatlara, hızlı bir şekilde uzman kadromuzdan hizmet alabilirsiniz.

Çorlu elektrik firmaları içerisinde oldukça önemli bir konumda olan Botem kurulduğu günden itibaren güler yüzlü olmayı, kaliteli hizmet vermeyi, hızlı iletişim kurmayı, oluşan problemleri çözme becerimizin yüksek olması, doğru hizmet ve müşteri dostu hizmet değerleriyle diğer elektrik firmaları ile karşılaştırıldığında çok daha fazla tercih edildiği görülmektedir. 1994 yılından başlayarak uygun fiyatlara satışını yaptığımız elektrik malzemeleri ile müşterilerimizin bütçelerini zorlamıyoruz. Tabii bununla beraber müşterilerimizin firmamızı ziyaret etmesi konusunda hoş sohbetimiz ile çok daha hızlı çözüme ulaşıyoruz. Tüm bu hizmetleri çok uygun fiyatlara ve çok kaliteli bir şekilde sağlayarak müşterilerimizin üzerinde bulunan iş yükünü hafifleterek, mutluluğunu önemsiyoruz.

Tüm bu hizmetlerden yararlanmanız için sizlere bir telefon kadar uzağız. Çorlu elektrik firmaları içerisinde bobinaj sektöründe, elektrik malzeme satışında ve LED aydınlatma üretiminde bir numara olduğumuzu iddia ediyoruz. Müşterilerimizin %99’u çalışma sonrasında memnun olarak ayrılıyor. Firmamızdan ister telefonla arayarak, ister mail aracılığıyla ulaşarak isterseniz de ziyaret ederek hizmet alabilirsiniz. Herhangi bir şekilde ulaşarak sorununuzun veya ihtiyacınızın ne olduğunu belirttiğiniz takdirde sizlere en hızlı ve en güvenilir şekilde yardımcı olacağız. Sorununuz doğrultusunda çözüme daha hızlı ulaşmanız için alanında uzman olan kadromuz ile sizlere destek sağlayacağız.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!