Genel olarak havalandırma ya da inşaat alanlarının boşluklarında kullanılan çelik spiraller, koruyucu bir işleve sahiptir. Çapının 9 mm olduğu ve üretimi içerisinde de galvanize kap kullanıldığı bilinmektedir. Var olan faaliyet gösterme alanı da kabloların hareket halinde olduğu da görülebilecektir. Endüstriyel makineler, aydınlatma, döşeme altı kablolama sistemleri, şantiyeler, asansörler ve kaldırma sistemleri içerisinde yer almaktadır. Bundan ötürü de hemen hemen her yerde kullanılabilecek konumda yer almaktadır. Herhangi bir kablonun hasar görmesi ya da zarar alması gibi durumları da engellenmek adına tercih edilebilecek türde yer almaktadır. Bu sayede de kabloların etkili bir yapıda olmasıyla da adından söz ettirmektedir.

Çelik Spiraller

Çelik Spiraller Kullanımı

Elektrik kablolarına dair oluşan zararların tedbir amaçlı olarak hareket edilmesi halinde çelik spiraller önem arz edebilecek bir anlamda yer almaktadır. Koruma işlemini gösteren söz konusu spiraller doğrultusunda herhangi bir kopma ya da esneme durumu da engellenebilecektir. Oluşan hasarların önüne geçmek ve ihtimal dahlinde gündeme gelecek olan durumları engellemek adına da spiral unsurları öne çıkabilecektir. Erken müdahale için etkili bir yol olmasının yanı sıra giderin de kısıtlanması noktasında ön planda yer almaktadır. Paslanmaz halde imal edilen bu ürünler, herhangi bir şekilde oksitlenmeyecektir. Son derecede kolay bir şekilde kablolara dahil edilecek olan bu ürünler, hemen hemen her sistem içerisinde de varlık gösterebilecektir.

Çelik spiraller inşaat alanlarında boşlukla koruyucu ve kaliteli bir malzeme yapısına sahiptir. Botem en uygun fiyat ve en hızlı kargolama garantisiyle bu ürününde satışını yapmaktadır. Otomasyon anlamındaki birçok ürünün satışını yaptığımız internet sitemizde tamamen emin olarak alışveriş yapabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz sizler için fiyat performans ürünlerini seçip, tedarikini sağlamaktadır. Satın almak istediğiniz ürünü seçip talep formunu doldurmanız durumunda sizlerle iletişime geçip kargolama işlemlerini hemen başlatıyoruz.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!