Hava sirkülasyonunun gerçekleşmesi istenen alanlarda aksiyal fanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Kapalı mekanlarda hava akışını sağlamak için kullanılan bu fanlar firmamız Botem tarafından üretilmektedir. Tüm ürünler kaliteli ve birinci sınıf malzemeler kullanılarak hazırlanmaktadır. Aksiyel fan fiyat seçenekleri de tercih edilen ürüne göre farklılık göstermektedir.

Günümüzde kapalı mekanlar için havalandırma görevi üstlenen ürün çeşitlerinden biridir. Birçok kullanım alanı olan bu ürünler farklı derecelerde havalandırma işlemi yaparak hava akışını düzenlemektedir. Aksiyel fan çeşitleri mekana göre farklılık göstermektedir. Hem sıcak hem de soğuk hava ayarları ile iklim şartlarına uygun şekilde kullanım sağlar.

Botem tarafından üretilen ürünlerin tamamının kullanım kapasitesi ve ayarı farklıdır. Bu sayede çok fazla kişi dilediği ayarda fan kullanımı gerçekleştirmektedir. Maliyeti düşük olan bu fanlar tasarruf etmek isteyen kişiler için ideal ürünlerden biridir. Aksiyel fanların birden fazla özelliği bulunmaktadır. Kaliteli şekilde üretilen bu ürünler tasarruf elde etmek isteyen kişi ve firmalar tarafından tercih edilerek mekana monte edilmektedir.

Aksiyel Fan Kullanım Alanları Nedir?

Aksiyel fan kullanımları oldukça geniş bir alanı kapsamaktadır. Ürünlerin tamamı boyut olarak farklı mekanlar için uygun şekilde tasarlanmaktadır. Üstelik bu ürünlerin kalitesi de ona göre sınıflandırılmaktadır. Genel olarak kullanım olanakları geniştir.

Kafe ve restoranlar başta olmak üzere yanıcı ve yakıcı maddelerin olduğu ortamlarda bulunması şart olan fan çeşitlerinden biridir. Üstelik toz yoğunluğunun olduğu yerlerde de kullanılmaktadır. Soğutma kulesi alanlarında ve otoparklarda kullanılmaktadır. Kapalı tünellerde de bulunan fan çeşitlerinden biridir.

Botem tarafından üretilen aksiyel fan çeşitleri boyut ve şekil açısından kullanımı daha avantajlı hale getirmektedir. Üstelik bu fanlar ergonomik yapıya sahiptir. Enerji tasarrufu sağlama alanında yenilikçi ürün tasarımları şeklinde üretilmektedir.

Başka bir deyişle ürün performans açısından hem kaliteli hem de sağlıklı kullanım olanaklarına sahiptir. Farklı modelleri ile ihtiyaçlar en iyi şekilde karşılanmaktadır. Yeni nesil fan çeşitlerinden olan aksiyel fanların kullanımı özellikle havasız ortamlar için önemlidir. Hava akışının gerçekleşmediği alanlarda bu hava sirkülasyonunu gerçekleştirmekle görevlidir.

Aksiyel Fan Nedir?

Aksiyel fan modelleri kapalı alanlar göz önüne getirilerek seçilmektedir. Havasız ortamlarda bu hava akışını sağlamaya yönelik tasarlanmaktadır. Ürünlerin tamamının fonksiyonel bir yapısı bulunmaktadır. Üstelik ürün çeşitleri de zengindir. Çok fazla kişi Botem tarafından tasarlanan bu aksiyel fanları satın almaktadır.

Hava akışı gerçekleştirerek daha sağlıklı bir oksijen solunumu meydana getirir. Toz yoğunluğu olan ya da gaz bulunan ortamlar için en sağlıklı ürünlerden biridir. Farklı tasarımları ve kullanım avantajları ile aksiyel fanlar zamanın ötesinde tasarlanmaktadır.

Aksiyel Fanlar Ne İşe Yarar?

Önemli ve sağlık açısından faydalı olan fanlardan biri aksiyel fanlardır. Bu fan grubu hava akışını kontrol etme ve düzenleme alanında faaliyet göstermektedir. Günün her saati çalışarak havayı belirli bir oksijene uygun hale getirmektedir. Özellikle kapalı ve sağlıksız ortamlar için tavsiye edilen ürün çeşitlerinden biridir.

Farklı modelleri ile istenen ölçülerde sipariş verilmektedir. Botem üretimli olan bu ürünler sıcak ve soğuk hava dengesini en başarılı şekilde sağlar. Aynı zamanda maliyet açısından da tasarruf edilmesine yardımcı olur. Bütçeye uygun birden fazla ürün çeşidi bulunmaktadır.

Aksiyel Fan Fiyatları Nelerdir?

Aksiyel fan fiyatları ürün çeşidine göre belirlenmektedir. Her bir ürün maliyet yönünde bütçeye uygun şekilde ayarlanmaktadır. Ürünler belirli kategoriler içerisinde yer almaktadır. Fan çeşitleri fiyatları ile eş orantılı hale gelmektedir. Aksiyel fan ürünlerinde sağlık ön plana çıkmaktadır.

Tasarruf etmek isteyen kişiler için Botem üretimli aksiyel fanlar ideal ürünlerdir. Aynı şekilde hava sirkülasyonunu sağlama amacı ile kullanılan bu ürünlerin fiyatları da piyasaya göre oldukça uygundur. Tüm ürünler performans açısından kalitelidir. Fiyatlar da ürün modeline ve boyutuna göre ayarlanmaktadır.

Kaliteli Malzemeden Üretilen Aksiyel Fanlar

Kaliteli malzeme kullanımı ile üretilen aksiyel fanlar yuvarlak kasalı ve kanatlı tip şeklinde ayarlanmaktadır. Üstelik sanayi tipi aksiyel fanlar kaliteli malzeme kullanımı ile Botem tarafından üretilmektedir. Farklı model çeşitleri ile tasarlanan bu ürünler duvar tipi ve sanayi tipi olarak kategorilere ayrılmaktadır.

Tamamı kanatlı olarak tasarlanan bu ürünlerin kalitesi de yüksektir. Aynı zamanda plastik ya da alüminyum malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Kovanlı kısa gövdeli ve orak kanatlı ürün çeşitler ile beraber sessiz aksiyel fan ürünleri de Botem firmasında yer alır.

Hava Akışı Oluşturan Aksiyel Fan Çeşitleri

Hava akışını en başarılı şekilde oluşturan aksiyel fanlar ortamda hızlı şekilde hava sirkülasyonu sağlamaya başlamaktadır. Üstelik bu ürünlerin tamamı vantilatör tarzı üretilmektedir. Amacı hava akışını oluşturmak ve kapalı alanlarda soğuk ve sıcak hava dengesini yaratmaktadır.

Üstün performans olanakları sunan bu fan çeşitleri sanayi tip, duvar tipi ve kanatlı şekilde üretilmektedir. Her birinin kullanım amacı farklılık göstermektedir. Üstelik hareketi ve dönüş eksenindeki yönü de hava akışını sağlıklı hale getirmektedir. Bu nedenle çok fazla kişi tarafından tercih edilmektedir.

Farklı Boyutlarda Tasarlanan Aksiyel Fanlar

Farklı boyutlarda tasarlanan aksiyel fanlar daima maksimum seviyede kullanılmakta ve enerji verimliliği sağlamaktadır. Üstelik iyi kalite ve performans için özel olarak üretilen bu ürünler düşük montaj derinliği de oluşturmaktadır. Yüksek oranda verimlilik sağlamak isteyen kişiler pek çok açıdan bu ürünleri tercih etmektedir.

Düşük ses kapasitesinin yanı sıra tasarım açısından da performansı güçlü ürünlerden biridir. Boyutları büyük mekanlarda kullanım sağlayacak şekilde ayarlanmaktadır. Her bir ürün enerji tasarrufunu destekleyici nitelikte özenle hazırlanmaktadır.

Enerji Tasarrufu Sağlayan Aksiyel Fanlar

Enerji tasarrufu sağlayan aksiyel fanlar ürünleri etkin hava akışı için yararlı ürün çeşitlerinden biridir. Üstelik performansı hava yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir. Otomatik şekilde ayarlanan bu ürünler enerjiden tasarruf etmek isteyenler için ideal bir seçenektir. Aynı zamanda yüksek verimlilik sunarak soğutma kapasitesini de ön plana çıkartmaktadır.

Tozun ve gazlı ortamların en çok kullanılan ürünlerinden biridir. Üstelik egzoz dumanı ya da farklı dumanların olduğu yerde de temiz bir oksijen solunumu sağlar. Yanıcı ve patlayıcı malzemelerin olduğu yerde mutlaka bulunması gerekir.

Toz Yoğunluğunu Ortadan Kaldıran Aksiyel Fanlar

Toz yoğunluğunun olduğu yerlerde hava dengesini kurarak bu ortamları daha temiz hale getirmektedir. Kapalı tünellerde aralıklı olarak yerleştirilen bu ürünler egzoz gazına karşı temiz bir ortam oluşturmaktadır. Üstelik kişilere kapalı mekanlarda sağlıklı bir çalışma alanı sunmaktadır.

Pek çok kişi site içerisinde ya da restoranlarda bu ürünlere ihtiyaç duymaktadır. Botem ile tasarlanan tüm fan çeşitleri belirli amaçlara yönelik üretilmektedir. Ürünler yüksek kalite ve performans sunmaktadır. Aynı şekilde fiyat olarak da çok fazla kişiye satın alma imkanı sunmaya devam eder.

Kapalı Mekan İçin İdeal Fan Çeşidi Aksiyel Fanlar

Kapalı mekan için ideal fan çeşidi olarak tasarlanan aksiyel fanların her biri fan kategorileri içerisinde yer almaktadır. Tamamı özenle üretilen bu ürünler genel olarak sağlıklı hava akışı sağlama adına tasarlanmaktadır.

Üstelik çalışma performansı da üst seviyededir. Kapalı mekanlarda sıcaklığı ayarlamaktadır. Maliyeti düşük olan bu ürünler Botem üretimli ve enerji tasarrufu oluşturan en sağlıklı ürünlerden biridir.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!